Brand SUR
Więcej

Plebiscyt Brand SUR 2016

Redakcja Służb Utrzymania Ruchu zaprasza do udziału w prestiżowym Plebiscycie Brand SUR 2016 - Dostawca godny zaufania, którego celem będzie utrwalenie marki tych firm, które kładą duży nacisk na wysoką jakość świadczonych przez siebie usług.

Jurorami w Plebiscycie będą osoby najbardziej obiektywne – Państwa Klienci. Oni właśnie nagrodzą produkty i usługi firmy za funkcjonalność oraz innowacyjność, dając Państwu najlepszą rekomendację na rynku. Oceniać będą m.in. jakość usług i obsługę posprzedażową. Ocenie zostaną poddane ponadto wybrane wskaźniki rozwoju osiągane przez Państwa firmę.

Plebiscyt daje możliwość potwierdzenia wysokiej jakości oferowanych przez Państwa produktów i usług.

To prawdziwa weryfikacja wizerunku oraz portfolio firmy. Dzięki Plebiscytowi wzrasta prestiż Państwa przedsiębiorstwa oraz zaufanie Klientów.

To wymierne badanie rynku Państwa działalności - przystępując do Plebiscytu dowiedzą się Państwo za co Wasze produkty są cenione.

Udział w Plebiscycie jest doskonałą formą oceny doświadczenia biznesowego oraz warunków współpracy z Klientem.

Plebiscyt będzie pełnił rolę obiektywnego raportu podsumowującego, który bezpośrednio będzie wspomagał dalsze budowanie silnej marki oraz pozytywnej reputacji Państwa firmy.

Nie czekaj, zgłoś się!

 

 

 

 

 

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia, Automatyka i mechanika, Bezpieczeństwo i higiena, Diagnostyka i media, Energetyka i ochrona środowiska, Hydraulika i pneumatyka, IT i ICT, Logistyka produkcji, Oleje i środki smarne, Robotyka i sterowanie

Zobacz galerię

POZOSTAŁE MATERIAŁY
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116