konferencje szkolenia
Więcej konferencji i szkoleń

XII Ogólnopolski Kongres Służb Utrzymania Ruchu PolMaintenance

CASE STUDY DAYS - o utrzymaniu ruchu w gronie profesjonalistów. Zarezerwuj miejsce już dziś!

XII Kongres PolMaintenance to:

 • Flagowe wydarzenie branży maintenance - Kongres PolMaintenance na stałe wpisał się w kalendarz szefów utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych, działających na terenie Polski, stając się największym tego typu wydarzeniem w Polsce.
 • Merytoryczne dyskusje – w tej edycji zapraszamy prelegentów i szefów utrzymania ruchu do dyskusji na najbardziej aktualne tematy w branży, dotyczące różnych aspektów zarządzania utrzymaniem ruchu.
 • NOWOŚĆ 2016! Integracja wsparta technologią - w tym roku integrację uczestników wesprze specjalnie przygotowana aplikacja, która pozwoli skojarzyć ze sobą szefów utrzymania ruchu w dowolnym czasie i miejscu – nie tylko na Kongresie.
 • Innowacje i studia przypadków – zawsze koncentrujemy się na najnowszych trendach i konkretnych rozwiązaniach, usprawniających działy utrzymania ruchu. To u nas dowiesz się, o czym dyskutuje się zagranicą.
 • Wieczorny bankiet - stały punkt wieczoru pierwszego dnia Kongresu to integracja w swobodnej atmosferze!

Program Kongresu PolMaintenance 2017:

WYZWANIE I - SKUTECZNE CZYSZCZENIE - Wszystko, co musisz nim wiedzieć, żeby realnie ogranicyć zużycie maszyn. Tylko 10 do 12% awarii spowodowane jest normalnym zużyciem elementów maszyn i sterowania - większość wynika z wymuszonego, przyśpieszonego zużycia co stawia pod znakiem zapytania sens prewencyjnego utrzymania ruchu bez uprzedniej eliminacji szkodliwych czynników zewnętrznych.

WYZWANIE II - ANALIZA PRZYCZYN ŹRÓDŁOWYCH – Dlaczego jest tak ważna i dlaczego jest tak trudna? Skoro główne przyczyny awarii można sprowadzić do kilku podstawowych źródeł, znalezienie przyczyny źródłowej awarii powinno być banalnie proste. Niestety wcale tak nie jest. Około 10% analiz 5W lub Ishikawa prezentuje błędne wnioski o przyczynie awarii na początku wdrożenia systemu RCA w dziale UR. Konsekwencje są łatwe do przewidzenia…

WYZWANIE III - OPTYMALNE ZARZĄDZANIE DANYMI - Jakie dane zbierać i analizować, aby w pełni wykorzystać potencjał monitoringu UR? Nie wygrywa najsilniejszy gatunek, ale ten, który ma największą umiejętność adaptacji. CI jako konkretna perspektywa osiągnięcia przewagi biznesowej – także w UR.

WYZWANIE IV - MOTYWACJA PRACOWNIKÓW UR – Jakich błędów nie popełniać i jaką metodologię wybrać, aby skutecznie motywować? Kosztowne programy predykcyjne i HR-owe, mające wprowadzić kulturę zarządzania na wyższy poziom nie są wcale przepustką do sukcesu. Po krótkim czasie pracownicy wracają do starych nawyków. Dlaczego tak się dzieje?

WYZWANIE V - WSPÓŁPRACA UR Z PRODUKCJĄ – Gdzie jest pies pogrzebany i jakie kroki należy podjąć, żeby zatopić wojenny topór? Nieoficjalnie mówi się, że od pozycji szefa utrzymania ruchu w firmie zależy relacja UR z produkcją. Jak wypracować sobie taką pozycję w firmie, aby harmonijnie współpracować z produkcją?

NOWOŚĆ! Umów się na indywidualne spotkania z ekspertami z branży i innymi szefami utrzymania ruchu (uczestnikami Kongresu).

Co da Ci nasz Kongres?

 • Spotkasz się z menedżerami, którzy od lat poszukują inspiracji i koncentrują się na optymalizacji procesów maintanance
 • Przygotujesz się na największe wyzwania, z którymi zmierzy się branża maintanace w 2017 roku
 • Przedyskutujesz najgorętsze problemy szefów utrzymania ruchu, związane z dużą rotacją pracowników i dowiesz się, jak zbudować sprawny system szkoleń doraźnych i długoterminowych
 • Przekonasz się jak wieloma danymi dysponują działy utrzymania ruchu i jak bez żadnych dodatkowych inwestycji wykorzystać je, żeby poprawić parametry pracy maszyn i ludzi.
 • Pokażemy Ci jakie koncepcje i metodologie pomogą Ci sprostać coraz bardziej wygórowanym oczekiwaniom wobec produkcji rynku i w jaki sposób mądrze je wdrażać
 • Poznasz najciekawsze technologie, prezentowane w ostatnich miesiącach na polskich i zagranicznych wydarzeniach branży manitanance, które pomogą Ci poprawienia efektywność działu utrzymania ruchu
 • Dowiesz się, jak skutecznie kontrolować efektywność działu utrzymania ruchu, aby w sposób strategiczny zapewnić firmie realizację najwyższych standardów produkcji.
 • Poznasz doświadczenia firm z Polski i zagranicy, które na maintanance oparły swoją przewagę konkurencyjną.

Nie może Cię zabraknąć na najważniejszym wydarzeniu branży maintanance w Polsce!

Strona www:
http://kongres-sur.pl/ - tu zapiszesz się na Kongres!

Data wydarzenia:
17-18 maja 2017 r.

Lokalizacja:
Hotel Windsor****
Jachranka 75
05-140 Serock, Polska
http://windsorhotel.pl

Kontakt:
Piotr Motyl
Koordynator Sprzedaży i Marketingu
tel. 61 66 55 836
kom. 698 661 713

Dorota Maćkowiak
Brand Manager
tel. 61 66 55 758
kom. 607 550 190

Kamil Matlak
Senior Sales Manager
tel. 61 66 55 841
kom. 601 509 530

Kategorie: Automatyka i mechanika, Bezpieczeństwo i higiena, Diagnostyka i media, Energetyka i ochrona środowiska, Hydraulika i pneumatyka, IT i ICT, Logistyka produkcji, Oleje i środki smarne, Robotyka i sterowanie, Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe konferencje i szkolenia
Partnerzy
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116