konferencje szkolenia
Więcej konferencji i szkoleń

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM 2017

Innowacje w dobrej formie.

W Bydgoszczy - sercu polskiej doliny narzędziowej – w dniach 25-27 kwietnia odbędzie się I edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego. Przetwórstwo tworzyw polimerowych i produkcja form wtryskowych to jedna z branż polskiego przemysłu, która odnotowuje najwyższą dynamikę. Na miesiąc przed inauguracją Targów udział w nich potwierdziło wiele firm, zainteresowanych prezentacją ofert w jednym z najnowocześniejszych centrów wystawienniczych w Polsce.

Wszystko dla narzędziowców


Udział w Targach potwierdziły m.in. firmy dostarczające normalia (FCKP BYTÓW, HASCO, A.MARCINIAK OT, MEUSBURGER) i stal (OBERON Robert Dyrda, MULTISTAL & LOHMANN, SCHMOLZ+BICKENBACH), dostawcy obrabiarek CNC (ABPLANALP, APX TECHNOLOGIE, MEXIM), dostawcy narzędzi specjalistycznych (PAFANA S.A., DOLFAMEX, NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE TOOLS, MS SPINEX, TECHNAR, WEDCO, KONEK) i pomiarowych (OBERON 3D, FAKTOR, ZOLLER). Nie zabraknie przetwórców i dostawców urządzeń wspomagających produkcję z tworzyw sztucznych. Silną reprezentację stanowić będą członkowie Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, który zrzesza kilkadziesiąt firm, w tym takie narzędziownie jak NOVUMPLAST, KLG, GRAFORM, SHAPERS’ POLSKA czy ZN EKOPLAST. Aktualna lista wystawców jest już dostępna na www.innoform.pl Targom towarzyszy bogaty program wydarzeń, m.in. Giełda Kooperacyjna oraz Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza, które merytorycznie dopełnią i uatrakcyjnią wystawę.

Wszyscy zainteresowani, którzy dokonają rejestracji na stronie www.innoform.pl/rejestracja otrzymają bezpłatny bilet wstępu na Targi.

Kategorie: Automatyka i mechanika, Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe konferencje i szkolenia
Partnerzy
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116