Dołącz do czytelników
Brak wyników

Katalog firm

1 grudnia 2020

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

0 259

Dane podstawowe:

Nazwa:
BIBUS MENOS Sp. z o.o.
Adres:
Spadochroniarzy 18
80-298 Gdańsk
Telefon:
+48 58 660 95 70
  • O firmie
  • Oferta
  • Kontakt
O firmie

Firma BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako spółka MENOS Sp. z. o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład Holdingu BIBUS.

W działaniu stawiamy na trwałe relacje z nabywcami oraz partnerami handlowymi. Obsługując Klientów priorytetem jest dla nas to, by mogli oni czuć się pewnie współpracując z nami oraz korzystając z naszych rozwiązań.

Jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować, wdrożyć, a następnie objąć obsługą serwisową i gwarancyjną rozwiązania sygnowane naszą marką. Nasi wykwalifikowani inżynierowie projektują napędy mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne, konstrukcje stalowe, specjalne wyposażenie, sprzęt do podnoszenia. Zajmujemy się również produkcją o wysokiej precyzji oraz modernizacją maszyn i urządzeń.

Jednym z głównych fundamentów działalności BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest sprzedaż komponentów i rozwiązań. Posiadamy w ofercie blisko 50 tysięcy artykułów dostarczanych przez kilkadziesiąt uznanych światowych marek, których jesteśmy głównym dystrybutorem na terenie Polski.

Oprócz działalnośc...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy