Dołącz do czytelników
Brak wyników

Katalog firm

1 grudnia 2020

Elmodis

0 228

Dane podstawowe:

Nazwa:
ELMODIS
Adres:
Jana Dekerta 24
30-703 Kraków
Telefon:
531-507-668
  • O firmie
  • TECHNOLOGIA
  • Kontakt
O firmie

ELMODIS oferuje kompletne środowisko (sprzęt i oprogramowanie) pozwalające na monitoring, wsparcie diagnostyki i predykcję stanu maszyny oraz w efekcie na optymalizację sposobu użytkowania, dzięki opatentowanej technologii opartej na analizie pomiarów elektrycznych maszyny.

JAK TO DZIAŁA?

Bieżąca diagnostyka prowadzona jest za pomocą specjalnych algorytmów w technologii ADEC, zapewniających szybkie wykrycie potencjalnego zagrożenia w pracy maszyny. System składa się z niezależnych, autonomicznych modułów służących do monitorowania i diagnostyki maszyn napędzanych silnikami elektrycznymi. W odróżnieniu od rozwiązań konkurencyjnych, ELMODIS bazuje nie tylko na pomiarach drgań, ale również na pomiarach napięć i prądów zasilających monitorowaną maszynę. Pomiary wykonywane z odpowiednio dużą szybkością stanowią bazę do wyznaczania ponad 100 kluczowych parametrów opisujących stan maszyny.

ONLINE

Pozyskane dane po wstępnej analizie, zostają wysłane do chmury obliczeniowej, w której dzięki zaawansowanym algorytmom, zostają opracowane konkretne informacje, odpowiadające na rzeczywiste problemy użytkowników.  Zintegrowane środowisko raportowe umożliwia tworzenie własnych, spersonalizowanych raportów i analiz na podstawie zgromadzonych danych. Podgląd pracy monitorowanych maszyn jest możliwy online za pośrednictwem przeglądarki internetowej, zarówno na monitorze komputera jak i  na urządzeniach mobilnych.

TECHNOLOGIA

System Elmodis to rozwiązanie służące do kompletnego monitoringu oraz diagnostyki maszyn przemysłowych, który dzięki swojej optymalnej architekturze jest nie tylko skalowalny, ale i w pełni uniwersalny – możliwy do zaimplementowania w dowolnej liczbie i w każdym typie maszyn z napędem elektrycznym. System Elmodis jest rozwiązaniem kompleksowym – ded...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy