Dołącz do czytelników
Brak wyników

Katalog firm

1 grudnia 2020

HYDAC sp. z o.o.

0 535

Dane podstawowe:

Nazwa:
HYDAC
Adres:
Reymonta 17
43-190 Mikołów
Telefon:
32 326 29 00
  • O firmie
  • Oferta
  • Kontakt
O firmie

Firma HYDAC sp. z o.o. jest spółką-córką niemieckiego koncernu HYDAC TECHNOLOGY, światowego lidera w zakresie hydrauliki siłowej.

Produkty marki HYDAC znane są na rynku polskim już od lat sześćdziesiątych – jesteśmy prekursorem rozwoju techniki hydrauliki siłowej w Polsce i Europie Wschodniej. Specyfika tej obecnej we wszystkich gałęziach przemysłu branży motywuje nas do bezustannego rozwoju poprzez podejmowanie nowych wyzwań i tworzenie innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. 

W 1992 roku, z uwagi na duże zainteresowanie naszą ofertą i powiększający się rynek, powstała w Mikołowie odrębna spółka Hydac sp. z o.o. W kolejnych latach firma poszerzyła się o biura zewnętrzne we Wrocławiu i Toruniu, a następnie w Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. W 2001 roku rozpoczęły swą działalność przedstawicielstwa na Ukrainie i na Białorusi oraz w Rosji, gdzie od 2004 istnieje samodzielna spółka.

Wysoka jakość produktów i nowoczesność oferowanych przez Hydac rozwiązań zyskały tak licznych klientów w Polsce i na Wschodzie, że w 2004 roku siedziba...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy