Dołącz do czytelników
Brak wyników

Katalog firm

19 listopada 2020

Finder Polska Sp. z o.o.

69

Dane podstawowe:

POLECAMY

Nazwa:
FINDER
Adres:
Malwowa 126
60-175 Poznań
Telefon:
61 865 94 07
  • O firmie
  • Oferta
  • Kontakt
O firmie

Oddział Finder Polska powstał w lipcu 2016, jako dwudziesta trzecia filia międzynarodowej firmy FINDER S.p.A. Nasze produkty pojawiły się na polskim rynku już w latach 90-tych, założenie oddziału w Polsce było więc tylko kwestią czasu.

Od dwóch lat działamy prężnie realizując strategię firmy o europejskim zasięgu, kontynuując dzieło dotychczasowych dystrybutorów, ale przede wszystkim poszukując coraz to nowych wyzwań oraz innowacyjnych rozwiązań, z których będą mogli skorzystać nasi klienci.

Rozwijamy się i odnosimy sukcesy głównie dzięki naszym klientom. To oni nie boją się dzielić z nami swoimi marzeniami i swoimi potrzebami. My dokładamy do tego tylko wyobraźnię i umiejętność tworzenia naprawdę dobrych produktów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

To proste! Proponujemy optymalne rozwiązania do wielu zastosowań.

Zapewniamy nie tylko szybką dostawę towaru i wysoką jakość produktu. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Organizujemy szkolenia techniczne dla hurtowni oraz dla specjalistów z wielu branż.

Cenimy sobie współpracę, wspieramy naszych dystrybutorów, odwiedzamy klientów, informujemy na bieżąco o nowościach produktowych, ulepszeniach, promocjach.

Oferta
Kontakt

 

Finder Polska Sp. z o.o.

Malwowa 126, 60-175 Poznań

Telefon: 61 865 94 07

Przypisy