Dołącz do czytelników
Brak wyników

Katalog firm

1 grudnia 2020

ORLEN OIL Sp. z o.o.

0 225

Dane podstawowe:

Nazwa:
ORLEN OIL Sp. z o.o.
Adres:
ul. Opolska 114
31-323 Kraków
Telefon:
693 726 779
  • O firmie
  • Oferta
  • Kontakt
  • Publikacje
O firmie

ORLEN OIL TOTAL FLUID MANAGEMENT

Firma ORLEN OIL należy do grupy kapitałowej PKN ORLEN, która przerabia ponad 30 mln ton ropy naftowej rocznie. Jesteśmy jednym z wiodących producentów środków smarnych w Europie i na świecie. Nasze produkty, w tym oleje przemysłowe, smary i płyny eksploatacyjne, trafiają na większość kontynentów m.in. do Europy, Azji, Ameryki i Afryki.

ORLEN OIL jako czołowy producent i dystrybutor środków smarnych w Polsce oferuje klientom usługę efektywnego zarządzania gospodarką smarowniczą w formie outsourcingu olejowego TOTAL FLUID MANAGEMENT. Zakłady przemysłowe, stawiając na rozwój i postęp technologiczny, coraz częściej wykorzystują efektywne i ekonomiczne działania w obszarze utrzymania ruchu. Obecnie rynek wymaga złożenia nie tylko samej oferty produktowej, ale również kompleksowej oferty usług serwisu smarowniczego, która pozwoli uzyskać dostęp do informacji z zakresu optymalnego wykorzystania środków smarnych.

 

Oferta

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

ORLEN OIL dysponuje najnowszą wiedzą w zakresie gospodarki smarowniczej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia kompleksowy nadzór wspomagający utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń. Klient, powierzając gospodarkę smarowniczą pro...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy