Autor: ORLEN OIL

Dział Badań i Rozwoju ORLEN OIL

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Ekspert w Twojej branży

ORLEN OIL to czołowy producent i dystrybutor środków smarowych z 20-letnią tradycją. Spółka jest częścią Grupy kapitałowej PKN ORLEN, największego gracza w Europie Środkowo--Wschodniej. Systematycznie rozwijane portfolio specjalistycznych produktów jest w stanie zaspokoić potrzeby klientów z każdej branży produkcji przemysłowej.

Czytaj więcej

POWER SERVICE – Specjalistyczny serwis olejowy

Spółka ORLEN OIL jako jedna z pierwszych firm branży olejowej na polskim rynku wprowadziła kompleksową ofertę usług serwisowych, dla przedsiębiorstw przemysłowych wykorzystujących środki smarne w procesach produkcyjnych. Dzisiaj nasz specjalistyczny serwis wyznacza standardy i odpowiada na potrzeby klientów.

Czytaj więcej

Trendy w olejach turbinowych

Turbiny, bez względu na to, jakim medium są napędzane oraz na jaką skalę pracują – wielkie turbozespoły w elektrowniach i elektrociepłowniach, czy pojedyncze urządzenia w zakładach przemysłowych – bez wątpienia są urządzeniami, które w fazie budowy i uruchomienia wymagają wysokich nakładów inwestycyjnych. Czy rozsądny inwestor, podejmując decyzję o zakupie i uruchomieniu turbiny, może sobie pozwolić na niedopatrzenia w kwestii oleju smarowego pracującego w układzie? Odpowiedź nasuwa się sama.

Czytaj więcej