Autor: Agencja PR Commplace

        

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Główne fakty na temat konfliktów w zespołach

Blisko 40 proc. osób, które doświadczają konfliktów w miejscu pracy, decyduje się na zmianę pracodawcy[1]. Konflikty w zespołach mogą doprowadzić do nieporozumień, niemiłej atmosfery, a także spowodować spadek produktywności czy kreatywności całej załogi.  Zignorowanie konfliktów w zespole niejednokrotnie powoduje ich eskalację i ma negatywny wpływ na pracowników. Jakie jest rozwiązanie tej sytuacji? To team building. Uczy komunikacji, porozumiewania się, wspólnego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów, a także zarządzania swoim czasem.

Czytaj więcej

Team building, czyli jak wprowadzić trwałe zmiany z zespole

Nie finanse, nie strategia ani nie technologia. To praca zespołowa ostatecznie stanowi o przewadze konkurencyjnej. Szereg badań potwierdziło pozytywny związek między pracą zespołową a jakością produktów i usług oferowanych przez firmy. Zespoły potrzebują jednak wsparcia, aby stopniowo budować swoją siłę. Szczególnym i niezwykle skutecznym narzędziem pracy nad grupą jest team building. By był efektywny, wymaga jednak spełnienia kilku warunków.

Czytaj więcej

Wykorzystanie ulgi na robotyzację – idealny moment na inwestycję w przedsiębiorstwie

Ulga na robotyzację stanowi dla wielu firm szansę na rozwój, zwiększenie wydajności procesów i prowadzenie zaawansowanych działań produkcyjnych oraz magazynowych. Możliwość dokonania dodatkowego odliczenia podatkowego sprawia, że inwestycja w roboty przemysłowe jest teraz jeszcze bardziej opłacalna.

Czytaj więcej