Autor: PAP

    

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Philip Morris International wygasza inwestycje w Rosji i wdraża plany ograniczenia produkcji w kraju

Firma Philip Morris International Inc. (NYSE: PM) ogłosiła 9 marca 2022 r. decyzję o zawieszeniu wszystkich planowanych inwestycji na terenie Federacji Rosyjskiej. Firma nie będzie wprowadzać nowych produktów na rosyjskim rynku, zaprzestanie też inwestycji handlowych, badawczych i produkcyjnych. Firma PMI wdrożyła także plany ograniczenia swojej produkcji w Rosji w związku z zaburzeniami łańcucha dostaw oraz zmieniającym się środowiskiem regulacyjnym. Będzie także uważnie monitorować dalszy rozwój sytuacji na tym rynku.

Czytaj więcej

Alstom i KUKE podpisują strategiczne porozumienie o wartości 1 mld euro otwierając nowe możliwości eksportowe dla polskich firm

 • Umowa ma na celu ułatwienie realizacji kontraktów poprzez pozyskiwanie finansowania dla nabywców wytwarzanych przez Alstom pojazdów.
• Zwiększenie udziału polskich zakładów i podwykonawców w projektach eksportowych jest elementem strategii rozwoju Alstom w Polsce i na świecie.
• Po raz pierwszy globalna korporacja wykorzysta nowe rozwiązanie z oferty KUKE dla globalnych koncernów obecnych w Polsce.

Czytaj więcej

Advanced Graphene Products z amerykańskim partnerem

Advanced Graphene Products, innowacyjna spółka zajmująca się produkcją grafenu w skali przemysłowej podpisała umowę o współpracę z amerykańskim potentatem – Garmor Inc., należącym do Grupy Asbury Carbons. Dzięki temu znacząco zwiększy skalę działania i poszerzy rynki zbytu.

Czytaj więcej