Autor: Tork

Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: restauracji, hoteli, placówek opieki zdrowotnej, biur, szkół oraz zakładów produkcyjnych. W ofercie marki są dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do Essity marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 110 krajach.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Tork z nagrodą przyznawaną przez ekspertów branżowych Konfederacji Lewiatan

Nagrody Superbrands otrzymują najsilniejsze marki na rynkach w 90 krajach. W tym roku odbyła się Gala Finałowa XVII edycji projektu w Polsce. W gronie laureatów tej prestiżowej nagrody jest marka Tork, dostawca profesjonalnych produktów i usług do utrzymania higieny

Czytaj więcej

Jak Tork świętuje Światowy Dzień Higieny Rąk - szkolenie dla personelu oraz wydarzenie dla dzieci w szpitalu w Toruniu

Z okazji Światowego Dnia Higieny Rąk, co roku obchodzonego 5 maja, Tork, marka firmy Essity, lider na rynku profesjonalnej higieny, udostępniła personelowi toruńskiej placówki szkolenie VR.

Czytaj więcej

Kolejna edycja Targów STOM-TOOL za nami!

W dniach 28-31 marca 2023 roku centrum wystawiennicze Targi Kielce po raz kolejny były gospodarzem Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL, europejskiej imprezy branżowej poświęconej narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali. To były cztery dni wypełnione networkingiem, wykładami, pokazami i spotkaniami z przedstawicielami firm branżowych.

Czytaj więcej

TORK zaprezentuje w Kielcach najnowsze rozwiązania do wycierania i czyszczenia

Już 28 marca rozpoczyna się Przemyłswoa Wiosna w Kielcach. Na targach nie zabraknie również marki TORK.

Czytaj więcej

Wpływ konserwacji zapobiegawczej na produktywność

Utrzymanie zdolności produkcyjnych na najwyższym poziomie wymaga dostosowywania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska. Specjaliści utrzymania ruchu chętnie poszerzają fachową wiedzę oraz poszukują innowacji biorąc udział w branżowych wydarzeniach.

Czytaj więcej