Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

28 czerwca 2022

DataLogger IG - rejestrator danych dla serwisu i diagnostyki przekładni przemysłowych

0 62

DataLogger IG od SEW-EURODRIVE Polska to zestaw diagnostyczno-serwisowy, który zaprojektowaliśmy w odpowiedzi na potrzebę ciągłego monitorowania parametrów pracy przekładni przemysłowych.

DataLogger IG od SEW-EURODRIVE Polska  to unikalne rozwiązanie z zakresu konserwacji prewencyjnej w erze cyfrowej, które pozwala na wczesne ostrzeganie przed krytycznymi zmianami stanu i rozpoznawanie trendów na podstawie monitorowania. Ponadto, dzięki inteligentnej prezentacji danych, zmniejszamy ryzyko przestojów oraz zwiększamy oszczędność zasobów, efektywnie wykorzystując możliwości przekładni i całej maszyny.

Czym się wyróżnia DataLogger IG?

Kompaktowa budowa, 7-calowy, dotykowy ekran HMI oraz możliwość wyposażenia w szeroki zakres czujników w standardzie 4-20 mA pozwalają nam na skonfigurowanie dla naszych Klientów DataLogger IG w taki sposób, by spełniał unikalne potrzeby i wymagania, zależne od aplikacji.

DataLogger IG od SEW-EURODRIVE Polska umożliwia bieżącą kontrolę parametrów pracy przekładni przemysłowych, takich jak wibracje, temperatura, poziom oleju czy ciśnienie. Dzięki stałemu monitorowaniu stanu przekładni przemysłowej, istotne z punktu widzenia eksploatacji zmienne parametry pracy naszych przekładni przemysłowych są cyklicznie rejestrowane, jednoc...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy