Drukowanie etykiet ciętych przy użyciu telefonu

Aktualności

Nowa drukarka etykiet M211 firmy Brady Corporation to lekkie, wytrzymałe i przenośne urządzenie, które drukuje zarówno etykiety cięte, jak i ciągłe umożliwiające identyfikację kabli i komponentów. Pozwala na tworzenie nawet skomplikowanych etykiet, które można projektować, drukować i przeglądać z poziomu telefonu.

Etykietowanie przy użyciu telefonu

Nową drukarkę etykiet M211 można łatwo przypiąć do każdego paska. Urządzenie bezproblemowo łączy się ze smartfonami za pośrednictwem Bluetooth i jest obsługiwane przez aplikację Express Labels firmy Brady. Aplikacja pozwala na szybkie projektowanie, przeglądanie i drukowanie etykiet oraz integrację danych z arkuszy kalkulacyjnych. Ponadto wzory można zapisywać i udostępniać współpracownikom, zarówno w terenie, jak i w biurze.
 


Sprawdzone etykiety wysokiej jakości

Mobilna drukarka etykiet M211, mimo że jest urządzeniem klasy podstawowej, umożliwia drukowanie zarówno etykiet ciągłych, jak i ciętych. Brady oferuje użytkownikom modelu M211 ponad 90 różnych kaset z etykietami do wyboru. Są wśród nich etykiety ogólnego przeznaczenia oraz specjalistyczne, zaprojektowane z myślą o niezawodności w konkretnych zastosowaniach. Brady udostępnia specyfikacje techniczne z wynikami testów etykiet, w których oceniono przyczepność do różnych rodzajów powierzchni płaskich i zakrzywionych oraz odporność druku etykiet na wilgoć, ścieranie, wysokie i niskie temperatury, warunki atmosferyczne i inne czynniki.
 


Odporna i łatwa w użyciu

Nowa drukarka etykiet M211 umożliwia wydruk nawet 300 etykiet na jednym ładowaniu akumulatora. Mimo to system waży zaledwie 0,5 kg i ma kompaktową budowę, dzięki czemu można go nosić przy sobie. Jednocześnie M211 to wytrzymałe urządzenie. Testy wykazały, że ta mała drukarka jest odporna na upadki z wysokości 1,8 m, zgniecenia o masie 110 kg i wstrząsy o specyfikacji wojskowej. Oprócz zdolności do sprostania wyzwaniom niemal każdego miejsca pracy, M211 wyposażono w kasety z etykietami z funkcją upuszczenia materiału, zamknięcia go i rozpoczęcia procesu drukowania, zaprojektowane z myślą o szybkiej wymianie materiałów eksploatacyjnych w miejscu pracy.
 

Przypisy