Firma EPLAN przedstawia pełną wersję eMANAGE

Aktualności

Darmowa wersja EPLAN eMANAGE umożliwia Użytkownikom przesyłanie, udostępnianie i zarządzanie projektami Platformy EPLAN w środowisku chmurowym. Teraz, firma EPLAN prezentuje pełną wersję oprogramowania, która oferuje Użytkownikom znacznie więcej korzyści, m.in. dane zasadnicze są dostępne w chmurze, podobnie jak dokumenty uzupełniające, a dzięki tej dodatkowej funkcjonalności wzrasta wydajność pracy. Rozwiązanie to umożliwia współpracę producentów OEM, integratorów systemów, konstruktorów maszyn i operatorów.

EPLAN eMANAGE.jpg: Nowa, pełna wersja EPLAN umożliwia współpracę producentów OEM, integratorów systemów, konstruktorów maszyn i operatorów.


Pełna wersja EPLAN eMANAGE jest dostępna od czasu wydania nowej Platformy EPLAN 2022 we wrześniu br. Płatna wersja tego innowacyjnego oprogramowania w chmurze umożliwia wykonanie pierwszych kroków w kierunku dwustronnej automatyzacji procesu inżynieryjnego.

REKLAMA

​​

Pełen zestaw informacji w całym projekcie
Dotychczas, jeśli projekt był udostępniany w chmurze, widoczne były tylko schematy, a nie cała towarzysząca mu dokumentacja. Pełna wersja EPLAN eMANAGE oferuje wiele korzyści, ponieważ Użytkownicy mają teraz dostęp do wszystkich danych i dokumentacji związanej z projektem, w tym zestawień materiałów oraz uzupełniających dokumentów w Excelu. Stają się one wymienne z jednolitą bazą danych. Claas Schreibmüller, dyrektor ds. rozwiązań inżynieryjnych w firmie EPLAN, wyjaśnia: »Kompletny przegląd wymagań klientów i wymagań projektowych zapewniają większą przejrzystość dla wszystkich Użytkowników zaangażowanych w opracowywanie systemu maszyn lub instalacji.» Odpowiednie zarządzanie prawami zapewnia, że dostęp do danych może być precyzyjnie regulowany.

Dane podstawowe dostępne wszędzie
Obecnie wiele osób pracuje w domu i to właśnie w tym miejscu użytkownicy często napotykają ograniczenia systemowe, ponieważ o ile mogą uzyskać dostęp do projektu, to często nie mogą uzyskać dostępu do odpowiednich danych zasadniczych, które są standardowo wykorzystywane w całej firmie do projektowania. EPLAN eMANAGE oferuje teraz możliwość wymiany istotnych dla systemu danych zasadniczych, które mogą być w łatwy sposób pobrane i w razie potrzeby przenoszone, zgodnie z zasadą  »pack & go». Dzięki temu rozwiązaniu, kierownicy projektów mogą bardzo łatwo udostępniać dane zasadnicze. Schreibmüller podsumowuje: »Gdziekolwiek pracuje Użytkownik, wszystkie istotne dane zasadnicze są dostępne i nie trzeba ich już mozolnie kopiować.»
 

Claas Schreibmüller.jpg: »Pełen przegląd wymagań klientów i wymagań projektowych zapewnia większą przejrzystość dla wszystkich Użytkowników zaangażowanych w rozwój maszyn lub instalacji,» mówi Claas Schreibmüller, dyrektor ds. rozwiązań inżynieryjnych EPLAN.


Kompatybilność wsteczna zapewnia dostęp do projektów
Wymagania dotyczące wersji zawarte w specyfikacjach dostawców lub w zaproszeniach do składania ofert, często oznaczają, że partnerzy projektu stają przed wyzwaniem korzystania z kilku różnych wersji oprogramowania EPLAN. Dzięki nowej wersji EPLAN eMANAGE, projekty z Platformy EPLAN 2022 mogą być zapisywane w celu zachowania kompatybilności wstecznej, np. z wersją 2.9. Dzięki tej możliwości, eliminuje się konieczność utrzymywania wielu wersji oprogramowania EPLAN bez naruszania warunków umowy i ostatecznie upraszcza cały przepływ pracy w środowisku dostawcy.

Więcej miejsca dla zapewnienia optymalnej wydajności
W bezpłatnej wersji EPLAN eMANAGE użytkownicy mieli do tej pory dostęp do 10 gigabajtów pojemności w chmurze EPLAN. W pełnej wersji pojemność ta wzrasta o dodatkowe 10 gigabajtów na każde stanowisko w firmie i jest dostępna dla każdego. Jest jeszcze dodatkowa korzyść, która opłaca się firmom przy zwiększonej wydajności - dodatkowa pamięć w chmurze to aktywne środowisko współpracy, a nie tylko czysta pojemność pamięci masowej. Zapewnia to również optymalne warunki do globalnej współpracy ponad granicami państw. Użytkownicy oprogramowania EPLAN, korzystający z Pakietu Konwersji w ramach przejścia na subskrypcję, automatycznie otrzymują dostęp do pełnej wersji EPLAN eMANAGE.

Więcej informacji pod adresem: www.eplan.pl/rozwiazania/eplan-epulse/eplan-emanage/ 


Eplan Software & Service

EPLAN dostarcza rozwiązania programowe i serwisowe z zakresu inżynierii elektrycznej, automatyki i mechatroniki. Firma rozwija jeden z czołowych na świecie systemów do projektowania oprogramowania dla producentów maszyn i paneli sterowniczych. EPLAN jest również idealnym partnerem, pomagającym usprawnić wymagające procesy inżynieryjne.

Zarówno standardowe, jak i niestandardowe interfejsy do systemów ERP i PLM/PDM zapewniają spójność danych w całym łańcuchu wartości. Współpraca z EPLAN zapewnia nieograniczoną komunikację we wszystkich dziedzinach inżynierii. Bez względu na to, czy są to małe czy duże przedsiębiorstwa, klienci firmy mogą lepiej wykorzystywać swoje doświadczenie. Na całym świecie EPLAN obsługuje ponad 61.000 klientów. Firma chce dalej rozwijać się wraz ze swoimi klientami i partnerami poprzez integrację i automatyzację w inżynierii. W ramach sieci EPLAN Partner Network otwarte interfejsy i bezproblemowa integracja są realizowane wspólnie z partnerami. Celem firmy jest rozwijanie efektywnej inżynierii.

Firma EPLAN została założona w 1984 roku i stanowi część grupy Friedhelm Loh. Grupa Friedhelm Loh działa na całym świecie w oparciu o 12 zakładów produkcyjnych i 94 filie międzynarodowe. Zatrudnia w
sumie 11,600 osób i w 2019 roku wygenerowała przychody w wysokości około 2,6 mld EUR. Po raz 13. z rzędu ta firma rodzinna zdobyła wyróżnienie „Top German Employer” w 2021 r. Ponadto, Friedhelm Loh
Group uzyskała wyróżnienie “Top vocational trainer” przyznane przez Deutschland Test and Focus Money.

Więcej informacji można znaleźć na stronach:
www.eplan.de
www.friedhelm-loh-group.com

Przypisy