Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

25 kwietnia 2022

Kolejki podwieszane od SEW-EURODRIVE

0 230

Firma SEW-EURODRIVE oferuje w zakresie techniki napędowej oraz kompleksowego sterowania cztery rodzaje systemów dla kolejek podwieszanych: EMS pakiety aplikacyjne Modular, EMS Basic, EMS Advanced oraz EMS Safety.

Najprostszy z nich to system modularny, w którym Klient może skonfigurować dopasowane zestawy falowników, akcesoriów, wybraną wersję komunikacji oraz sterownik umożliwiający komunikację i zarządzanie zawieszkami. Do napędu zawieszek służą dedykowane do tego celu motoreduktory SEW-EURODRIVE  wyposażone w sprzęgła rozłączne.

Zawieszki realizować będą funkcje zgodnie z programem stworzonym przez Klienta w oparciu o przygotowane podstawowe bloki funkcyjne. Systemy modularne znajdują zastosowanie w przypadkach kilku czy kilkunastu zawieszek realizujących specyficzne dla Klienta funkcje transportowe, szczególnie w branży logistycznej.

Takiemu właśnie systemowi poświęcony jest ten film, pierwszy z serii trzech filmów o tym zagadnieniu. Lektor, który jest jednocześnie technicznym ekspertem, przedstawi Państwu w sposób bardzo przystępny ale na wysokim poziomie szczegółowości komponenty pakietów i zasadę działania Systemu Modularnego EMS.

Obejrzyj video prezentacje tego rozwiązania: Systemy dla kolejek podwieszanych Get by SEW - EMS Modular - YouTube

Więcej o produktach z serii EMS znajdą Państwo na stronie SEW-EURODRIVE.

Przypisy