Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

5 maja 2022

KraussMaffei prezentuje nową wtryskarkę precisionMolding

0 77

Nowa wtryskarka precisionMolding firmy KraussMaffei to połączenie doskonałych parametrów działania i łatwej obsługi, przy zachowaniu krótkich terminów dostaw. Wprowadzając nową serię w pełni elektrycznych wtryskarek, KraussMaffei rozszerza tym samym swoją ofertę produktów na polskim rynku.

PrecisionMolding jest idealną maszyną do standardowych zastosowań w formowaniu wtryskowym, na przykład przy produkcji detali technicznych, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także wyprasek do branży  motoryzacyjnej, opakowaniowej i medycznej. Od momentu wprowadzenia na rynek w regionie Azji i Pacyfiku w 2019 roku, seria wtryskarek precisionMolding z dużym powodzeniem ugruntowała swoją pozycję w tym regionie. Klienci docenili przede wszystkim precyzję i stabilność, a także łatwość obsługi i krótki czas dostawy, przy dobrym stosunku ceny do wydajności. Wraz z prezentacją na 26. Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, wtryskarki precisionMolding wkraczają teraz również na polski rynek.

- Jesteśmy bardzo dumni, że na targach PLASTPOL możemy na żywo zaprezentować naszym klientom nowe wtryskarki precisionMolding. Oprócz uznanej, w pełni elektrycznej serii PX KraussMaffei, oferujemy teraz naszym klientom kolejny wariant, który pozwoli na jeszcze bardziej ekonomiczną produkcję i większą konkurencyjność na dynamicznie zmieniającym się rynku. Otwiera to zupełnie nowe potencjały rynkowe oraz możliwości zastosowania – wyjaśnia Ursula Steiner, prezes zarządu Dopak. 

Przypisy