Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

2 września 2021

MSPO już 7 września!
Mocny start sezonu w Targach Kielce – na początek Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego.

0 173

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego od wielu lat jest jedną z najważniejszych imprez wystawienniczych w Polsce. Już 7 września w Targach Kielce spotka się ponad 400 firm z kraju i zagranicy. Każdy producent narzędzi do obróbki metali powinien odwiedzić MSPO i skorzystać z szansy na nawiązanie kontaktów ze swoimi potencjalnymi odbiorcami.

Wystawa odbywa się już po raz drugi w czasie pandemii. Ubiegłoroczny salon udowodnił, że można podczas kryzysu zorganizować targi bezpieczne i efektywne. Rok 2021 będzie lepszy niż poprzedni.
W tegorocznym Salonie Przemysłu Obronnego weźmie udział ponad dwukrotnie więcej wystawców niż przed rokiem. Ten wzrost obrazuje potrzebę spotkań, która niemal w każdej branży kumuluje się z krótkimi przerwami od 16 miesięcy.

Dlaczego Salon jest ważny nie tylko dla branży zbrojeniowej? Przemysł obronny jest jedną z najbardziej zróżnicowanych i szybko rozwijających się gałęzi przemysłu. Szeroki wachlarz produktów o najróżniejszych zastosowaniach, wymaga współpracy z szerokim gronem dostawców, w tym producentów obrabiarek, narzędzi, robotów i oprogramowania.  MSPO jest szczególną okazją do rozmów z zagranicznymi firmami, które stanowią niemal połowę wystawców, i są zainteresowane współpracą z polskimi dostawcami.  Wizyta na targach może więc zaowocować nowymi kontaktami  i nowymi perspektywami dla firm.

Trendy, premiery, wymiana wiedzy i doświadczeń

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego jest miejscem prezentacji nie tylko najnowszych rozwiązań technologicznych, ale też kierunków rozwoju przemysłu. Targom towarzyszą liczne konferencje i seminaria, m.in. prezentacja na temat możliwości udziału firm polskich w zamówieniach publicznych NATO i armii USA, wykład na temat systemu kontroli obrotu z zagranicą towarami o znaczeniu strategicznym czy seminarium „Nowe wyzwania w systemach zarządzania i certyfikacji wyrobów”. Warto wziąć udział również w panelu Wojsko-Nauka-Przemysł: współpraca przemysłu zbrojeniowego ze startupami – synergia na rzecz innowacji.

Program MSPO21 znajduje się tutaj: program  /  więcej informacji na temat wydarzenia: mspo.pl

Od niemal 30 lat kielecki ośrodek jest miejscem biznesowych rozmów na najwyższych szczeblach. Warto być częścią tego wydarzenia! Zapraszamy do Targów Kielce w dniach 7-10 września 2021.

Więcej informacji na: https://www.targikielce.pl/mspo/

Przypisy