POWER YOUR FUTURE METAL TOUR, czyli międzynarodowa trasa Eagle

Aktualności

Producent systemów cięcia laserowego z Wałcza zaskakuje po raz kolejny. Tym razem marka ogłosiła trasę, w którą wyruszy ich najbardziej zaawansowana wycinarka laserowa z serii iNspire F30.0. Maszyna, niczym gwiazda rocka, odwiedzi kilka europejskich miast, na „scenach” których zaprezentuje na żywo swoje możliwości w zakresie cięcia.

Po pierwszym występie na włoskich targach Samuexpo w Pordenone, maszyna iNspire koncertowo wyrusza w dalszą podróż po Europie. Obejmuje ona zarówno pokazy na targach, drzwiach otwartych oraz centrach wystawowych marki.

Odwiedzający będą mieli możliwość interakcji i obejrzenia pokazów cięcia na żywo na wycinarce laserowej iNspire 1530 o mocy 30kW, która reprezentuje światowy poziom w zakresie innowacyjności. Różnorodność ciętych materiałów i stosowanych technologii to coś, co będzie stanowiło dodatkowy atut pokazów cięcia. Trasa POWER YOUR FUTURE METAL TOUR to również świetna okazja do nawiązania kontaktu ze specjalistami Eagle i zebrania wielu ciekawych informacji o całym portfolio polskiej marki, która posiada trzy zagraniczne oddziały i której maszyny pracują na czterech kontynentach.

Trasa obejmuje łącznie osiem krajów. Kolejne przystanki to między innymi: Finlandia, Niemcy, czy Hiszpania. Jak przystało na prawdziwą trasę koncertową, nie zabraknie również specjalnych gadżetów dla uczestników wydarzenia.

Przypisy