Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

27 października 2021

Poznaj Hybrid Automation: Pepperl+Fuchs łączy swój pokaz "Digital Expo" ze stoiskiem na targach SPS 2021

0 33

Tam, gdzie zacierają się granice między światem rzeczywistym i cyfrowym, istnieje przestrzeń dla nowych pomysłów i koncepcji hybrydowych. Firma Pepperl+Fuchs po raz pierwszy łączy swoje stoisko na wystawie SPS w Norymberdze (23 – 25 listopada, 2021; Hala 7A, stoisko 330) z bezpłatnym pokazem cyfrowym "Digital Expo" (15 – 26 listopada, 2021). Celem tego projektu jest połączenie zalet komunikacji analogowej i cyfrowej pod hasłem „Your Future Automation” oraz przekształcenie obu wydarzeń w jednolity, hybrydowy pokaz dla odwiedzających.

Bezpośredni dialog na targach wraz z uzupełniającym pokazem w środowisku 3D
Aby osiągnąć ten cel, firma korzysta z wirtualnego, opartego na przeglądarce środowiska 3D Digital Expo do prezentowania nowych, szczegółowych ekspozycji swoich produktów i rozwiązań do automatyzacji fabryk i procesów. Jednocześnie te trójwymiarowe modele, uzupełnione kilkoma wybranymi klasycznymi eksponatami targowymi, zostaną zaprezentowane w zaadaptowanej formie na cyfrowych „stołach dotykowych” na wystawie SPS w Norymberdze. Odwiedzający będą mogli dyskutować o cyfrowej wystawie bezpośrednio z ekspertami z firmy Pepperl+Fuchs. Po wizycie na SPS mogą ponownie oglądać produkty, które tam widzieli na wirtualnym Digital Expo, gdzie uzyskają dodatkowe treści cyfrowe, takie jak broszury lub animacje 3D. Ponadto, w ramach Digital Expo będą pokazywane na żywo prezentacje z SPS za pośrednictwem transmisji strumieniowej.

Przyszłość technologii automatyzacji
Podczas obu wydarzeń firma Pepperl+Fuchs skupi się na trzech głównych zagadnieniach z zakresu technologii automatyzacji. Cała treść będzie dostępna w języku niemieckim i angielskim:
• E-Mobility - nowe rozwiązania dla nowych procesów produkcyjnych
• Bezpieczeństwo funkcjonalne - od nowoczesnych produktów po niestandardowe koncepcje bezpieczeństwa
• Komunikacja przemysłowa - cyfrowe procesy w obszarach zagrożonych wybuchem
Wszyscy zainteresowani mogą zarejestrować się bezpłatnie na Pepperl+Fuchs Digital Expo, odwiedzając stronę www.pepperl-fuchs.com/expo-2021-pr. Ta jednorazowa rejestracja umożliwi również dostęp do wszystkich treści z dwóch poprzednich targów cyfrowych Pepperl+Fuchs. Darmowe bilety na SPS 2021 są dostępne pod adresem:
www.pepperl-fuchs.com/sps-ticket


O firmie Pepperl+Fuchs
Firma Pepperl+Fuchs, zatrudniająca 5900 pracowników na całym świecie, odnotowała sprzedaż w wysokości 650 mln euro w 2020 r. Jest jedną z czołowych firm w dziedzinie technologii czujników przemysłowych i ochrony przeciwwybuchowej. Siedziba w Mannheim w Niemczech stanowi podstawę technicznej wiedzy firmy, w której inżynierowie i specjaliści badają i rozwijają najnowsze technologie i produkty. Firma Pepperl+Fuchs, założona w 1945 roku jako mała firma rodzinna, jest obecnie reprezentowana na wszystkich kontynentach przez ponad 40 oddziałów. Nasza globalna obecność zapewnia to, co najlepsze z obu światów: najwyższe standardy techniczne oraz wydajne i dochodowe zakłady produkcyjne. Firma Pepperl+Fuchs stała się partnerem dla użytkowników technologii automatyzacji na całym świecie i oferuje najbardziej wszechstronne portfolio wypróbowanych i przetestowanych komponentów spełniających wymagania automatyzacji produkcji i automatyzacji procesów.
 


PEPPERL+ FUCHS Sp. z o.o.
ul. Marsa 56B
04-242 Warszawa
Poland
KACZOROWSKA Monika
Phone : +48 22 256-97-78
info@pl.pepperl-fuchs.com

Przypisy