Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

6 lipca 2022

Producent maszyn pakujących stosuje prowadnice liniowe NSK jako standardowe rozwiązanie

0 62

Dzięki wieloletniej współpracy z Acumo AB (autoryzowanym dystrybutorem NSK w Szwecji) jeden z największych producentów maszyn pakujących na rynku skandynawskim jest w stanie spełniać nie tylko własne wymagania jakości i wydajności, ale także swoich klientów. Za pośrednictwem Acumo firma Österbergs Förpackningsmaskiner AB stosuje, jako standardowe rozwiązania, prowadnice liniowe NSK, które zapewniają użytkownikom maszyn jakość, precyzję i długą żywotność.

Założona w 1975 r. firma Österbergs koncentruje się na elastycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązaniach o optymalnej jakości. Firma z siedzibą w Göteborgu (Szwecjia) zapewnia kompleksową ofertę - od zwykłych rozwiązań do pakowania typu «push», po instalacje z zaawansowanymi robotami przemysłowymi oraz wszystko, co znajduje się pomiędzy.

Firma Österbergs opiera swój model produkcji na standardowej maszynie, którą następnie dostosowuje do specyficznych wymagań każdego klienta. Ta strategia przekłada się na szeroką gamę unikalnych kombinacji produktów, co wymaga wsparcia ze strony sprawnych i zaawansowanych technicznie dostawców, takich jak firma NSK, oraz jej autoryzowany dystrybutor - firma Acumo.

Nie każdy dystrybutor może sprzedawać wysokiej jakości produkty firmy NSK, będącej marką premium. Producent współpracuje wyłącznie z autoryzowanymi dystrybutorami, którzy mogą wykazać się wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do spełnienia oczekiwanych standardów. Autoryzowani dystrybutorzy muszą również działać zgodnie z polityką NSK w zakresie etyki i przestrzegania prawa.

Jako w pełni autoryzowany dystrybutor NSK, firma Acumo po raz pierwszy skontaktowała się z firmą Österbergs w 2010 r., co stanowiło punk...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy