Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

15 stycznia 2019

Rittal rozbudowuje technologię tablicową RiLine Compact

0 96
Firma Rittal uzupełnia wprowadzony z sukcesem system szyn zbiorczych RiLine do małych układów sterowania i rozdzielni o nowe komponenty: podzespoły dla większych prądów do 125 A, 1-biegunowe adaptery urządzeniowe do wyłączników mocy o szerokości 18 mm, a także nowe smukłe moduły sterujące silnika.

Firma Rittal uzupełnia wprowadzony z sukcesem system szyn zbiorczych RiLine do małych układów sterowania i rozdzielni o nowe komponenty: podzespoły dla większych prądów do 125 A, 1-biegunowe adaptery urządzeniowe do wyłączników mocy o szerokości 18 mm, a także nowe smukłe moduły sterujące silnika. Dzięki temu system, który umożliwia łatwą instalację aparatury rozdzielczej do 125 A, będzie miał uniwersalne zastosowanie.

Po udanym wprowadzeniu RiLine Compact na rynek na początku roku 2017, Rittal poszerza teraz ofertę tego systemu szyn zbiorczych o dodatkowe komponenty. Zastosowanie w aparaturze sterowniczej i rozdzielczej z maksymalnym prądem do 125 A całkowicie zabezpieczonych przed dotykiem tablic ułatwia montaż i skraca czas instalacji. Komponenty można łatwo wtykać do tablicy, uzyskując w jednej czynności montażowej połączenie mechaniczne i elektryczne.

Połączenie tablic z rozszerzeniem adaptera

Nowy adapter zasilania dla prądów do 125 A ma rozmieszczone równolegle kontakty mechaniczne i elektryczne....

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy