Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

29 marca 2019

Schody jezdne z platformą oraz robocze pomosty jezdne od KRAUSE

0 156
Pośpiech nierozerwalnie kojarzy się z branżą przetwórstwa przemysłowego. Tutaj trzeba działać szybko i skutecznie, a żadne postoje w produkcji nie mogą się zdarzać, gdyż narażają przedsiębiorstwo na straty finansowe.

Schody jezdne z platformą oraz robocze pomosty jezdne od KRAUSE

Pośpiech nierozerwalnie kojarzy się z branżą przetwórstwa przemysłowego. Tutaj trzeba działać szybko i skutecznie, a żadne postoje w produkcji nie mogą się zdarzać, gdyż narażają przedsiębiorstwo na straty finansowe. Przed pracownikami działów utrzymania ruchu stoi więc niezwykle trudne zadanie, dlatego narzędzia, jakie mają do dyspozycji muszą być wyjątkowo funkcjonalne, ergonomiczne i bezpieczne. Schody jezdne z platformą oraz robocze pomosty jezdneto rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w codziennej pracy na wysokości w zakładach przemysłowych.

Służby utrzymania ruchu wiedzą, że czas to pieniądz. Dlatego im szybciej będą w stanie zareagować w sytuacji wymagającej natychmiastowej interwencji, tym lepiej. W swojej codziennej pracy muszą więc polegać na skutecznych i sprawdzonych rozwiązaniach, szczególnie jeśli w grę wchodzi praca na wysokości i dostęp do usytuowanych nad podłożem maszyn i urządzeń technicznych. Z jakich środków dostępu warto wówczas korzystać?

Schody jezdne z platformą

Jezdna konstrukcja schodów z platformą KRAUSE to rozwiązanie specjalne, które doskonale sprawdza się jako mobilne stanowisko pracy na wysokości w zakładach produkcyjnych. Użytkownicy doceniają wysoką jakość wykonania, jak również możliwość indywidualnego konfigurowania poszczególnych paramentów konstrukcji (wysokości, ilości stopni, materiały) oraz dopasowania wyposażenia dodatko...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy