Autor: ELGi

ELGi Compressors to globalny producent sprężarek powietrza działający w niemal wszystkich krajach europejskich, oferujący szeroką gamę innowacyjnych i technologicznie zaawansowanych systemów sprężonego powietrza. ELGi konsekwentnie pracuje nad tym, aby klienci osiągali swoje cele w zakresie produktywności, jednocześnie utrzymując niski koszt eksploatacji. ELGi oferuje pełną gamę rozwiązań w zakresie techniki sprężonego powietrza; od smarowanych olejem i bezolejowych rotacyjnych sprężarek śrubowych, smarowanych i bezolejowych sprężarek tłokowych i sprężarek odśrodkowych, po osuszacze, filtry i akcesoria do montażu. Obejmująca ponad 400 produktów oferta firmy ma szerokie zastosowanie w różnych branżach.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Niskie koszty cyklu eksploatacji w zakresie sprężonego powietrza

Firma ELGI będąca jednym z wiodących światowych producentów sprężarek powietrza zaprezentowała dziś na targach Hannover Messe ofertę bezolejowych, smarowanych olejem sprężarek i akcesoriów zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb europejskich klientów dotyczące rozwiązań w zakresie sprężonego powietrza o niskich kosztach cyklu eksploatacji. Na stoisku ELGi D31 w hali 4 zaprezentowano bezolejową śrubową sprężarkę powietrza firmy ELGi ze zintegrowanym systemem odzyskiwania ciepła oraz smarowaną olejem sprężarkę śrubową o zwiększonej sprawności napędzaną nowym silnikiem synchronicznym z magnesami stałymi. Na targach odbyła się również premiera pierwszej smarowanej olejem dwustopniowej śrubowej sprężarki powietrza ELGi zapewniającej najniższy w branży całkowity koszt posiadania i zwiększoną niezawodność.

Czytaj więcej

Prezentacja zaawansowanych rozwiązań przeznaczonych do systemów sprężonego powietrza

Szeroka gama bezolejowych i smarowanych olejem sprężarek i akcesoriów zaprojektowanych zgodnie z zasadą „przede wszystkim wydajność”.

Czytaj więcej