Prezentacja zaawansowanych rozwiązań przeznaczonych do systemów sprężonego powietrza

Aktualności Wydarzenia Maszyny i urządzenia

Szeroka gama bezolejowych i smarowanych olejem sprężarek i akcesoriów zaprojektowanych zgodnie z zasadą „przede wszystkim wydajność”.

ELGi Compressors Europe, spółka zależna ELGi Equipments Limited i jeden z czołowych światowych producentów sprężarek powietrza, w dniach 17–21 kwietnia 2023 roku na targach Hannover Messe Compressed Air and Vacuum w Hanowerze, w Niemczech, przy stoisku nr D31 w hali 4 zaprezentuje najnowocześniejsze, innowacyjne rozwiązania przeznaczone do stosowania w instalacjach sprężonego powietrza. 

REKLAMA

​​

– ELGi powraca na targi Hannover Messe, aby kontynuować przekształcanie świata sprężonego powietrza. – powiedział Chris Ringlstetter, Prezes ELGi Europe.

– W ciągu czterech lat od ostatnich targów Compressed Air and Vacuum firma ELGi rozszerzyła i wzmocniła swoją obecność w całej Europie, znacznie rozwijając organizację sprzedaży i serwisu oraz wspierając coraz bardziej rozbudowaną sieć partnerów dystrybucyjnych, aby w ten sposób pomóc w budowaniu silnych relacji partnerskich z klientami w całym regionie. Ta wystawa jest punktem odniesienia dla naszej branży w Europie i cieszymy się, że możemy zaprezentować naszym gościom wiele nowych ofert, które są przykładem wydajności, jakości, solidności i niezawodności, czyli tego, co jest znakiem rozpoznawczym ELGi. –

Na targach Hannover Messe, w hali 4 Compressed Air and Vacuum, przy stoisku D31 ELGi zaprezentuje następujące portfolio energooszczędnych rozwiązań w zakresie techniki sprężonego powietrza:

  • ELGi AB Series – rodzina bezolejowych sprężarek powietrza oferujących najwyższy poziom czystości powietrza oraz znaczne korzyści pod względem efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju przy niskim całkowitym koszcie posiadania.
  • ELGi OF Series – rodzina sprężarek powietrza ze zintegrowanymi systemami odzyskiwania ciepła pozwalającymi optymalnie odzyskiwać i wykorzystywać energię w postaci gorącej wody. Sprężarki te dostarczają sprężone powietrze bezolejowe klasy „0” na potrzeby szerokiego zakresu zastosowań i są wyposażone w zaprojektowany i produkowany przez nas bezolejowy moduł sprężający.
  • ELGi EG Series – rodzina sprężarek powietrza z 2-stopniowym sprężaniem i nowymi silnikami napędowymi zapewniającymi wyższą sprawność. Te wysokowydajne, smarowane, elektryczne sprężarki śrubowe są zaprojektowane tak, by były niezawodne i łatwe w konserwacji, i są objęte bezkonkurencyjną w branży 10-letnią gwarancją.
  • ELGi LD Series – smarowana sprężarka tłokowa z napędem bezpośrednim stanowiąca innowację technologiczną w kategorii tłokowych sprężarek powietrza.
  • Oparte na danych, kompleksowe oceny audytowe instalacji sprężonego powietrza i narzędzia do zdalnego monitoringu, które pozwalają operatorom zidentyfikować obszary strat powietrza lub nieefektywności i w efekcie zwiększyć wydajność, trwałość, niezawodność i opłacalność instalacji.

Odwiedź ELGi na wystawie 2023 w ramach targów Hannover Messe:

Numer stoiska: D31 (hala 4 – Compressed Air and Vacuum)
Kiedy: 17–21 kwietnia 2023 r.
Gdzie: Messegelände, D 30521 Hanower
Strona internetowa: https://www.hannovermesse.de

Więcej informacji o ELGi i naszych rozwiązaniach w zakresie techniki sprężonego powietrza można znaleźć pod adresem: https://www.elgi.com/eu/.

Przypisy