Automaticon 2023 coraz bliżej

Aktualności Wydarzenia

Coboty, cyfrowy bliźniak, sztuczna inteligencja – czy robotyzacja jest remedium na wyzwania dzisiejszych czasów? Skąd brać na nią pieniądze? Jak zapewnić ciągłość obsługi zamówień w nieprzewidywalnych czasach? Między innymi o tym rozmawiać będziemy w czasie 27. edycji Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON.

Już dziś zapraszamy na największe w Polsce profesjonalne forum, na którym spotkają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej, a zwiedzający będą mogli poznać nowości w dziedzinach automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki.

REKLAMA

​​

27. edycja AUTOMATICON odbędzie się w dniach 7-9 marca 2023 roku, w warszawskim EXPO XXI, zlokalizowanym w centrum stolicy. Jak co roku, zaplanowaliśmy obszerny, specjalistyczny program, odpowiadający na największe wyzwania branży. Tym razem będzie to aż dziewięć bloków tematycznych, wśród nich: automatyzacja, robotyzacja czy technologie 3D w przemyśle. Wiele uwagi poświęcimy laboratoryjnej aparaturze pomiarowej do celów przemysłowych, naukowych i dydaktycznych, elektronice przemysłowej czy napędom.

Przestrzenią do zdobycia nowej wiedzy będzie konferencja: „Automatyzacja i robotyzacja – remedium na wyzwania dzisiejszych czasów”. W czasie sesji panelowych adresowanych do menadżerów i kadry zarządzającej uczestnicy zastanawiać się będą między innymi jak pogodzić KPI z inwestycjami w automatyzację i robotyzację oraz nad strukturą finansowania inwestycji w automatyzację i robotyzację w kontekście kosztów zaangażowania w pozyskanie środków. 

AUTOMATICON 2023 to także warsztaty, na przykład z programowania robotów KUKA czy pozyskiwania unijnych środków na badania i innowacje w ramach programu Horyzont Europa oraz skorzystania z ulgi na robotyzację.

Z każdym rokiem rozwijamy formułę forum. Nowoczesny format targów zyskał już odpowiednią, spójną identyfikację wizualną, jednak nie poprzestajemy na zmianie oprawy. Rozwijamy cyfrowe narzędzia, takie jak rejestracja elektroniczna i katalogi online, będące nie tylko przestrzenią prezentacji marek, produktów oraz koncepcji, ale też źródłem cennych informacji, umożliwiającym profilowanie ofert dla pełniejszej realizacji celów marketingowych wystawców.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.automaticon.pl

Przypisy