Ponad 100 tysięcy komponentów do budowy maszyn i instalacji automatyki dostępnych w jednym miejscu

Aktualności Utrzymanie ruchu
   Tematy poruszane w tym artykule  
  • norelem jest jednym z pierwszych producentów oferujących ponad 100 000 standardowych komponentów dostępnych z magazynu;
  • zakres asortymentu firmy obejmuje produkty począwszy od czujników po przyrządy pomiarowe, które dostępne są "z półki" w sklepie internetowym;
  • dla klientów norelem dostępne są obszerne specyfikacje CAD dla poszczególnych komponentów;
  • rozrzucone po całym świecie oddziały firmy norelem oferują wsparcie techniczne dla klientów;
  • informacje o AKADEMII norelem jako źródle wiedzy eksperckiej z zakresu inżynierii, projektowania i produkcji;
  • za pośrednictwem AKADEMII norelem ,klienci mają dostęp do zasobów edukacyjnych online, takich jak artykuły techniczne i seminaria internetowe;
  • możliwość uczestnictwa w prezentacjach produktów w mobilnym centrum technologii AKADEMII;

Firma norelem, globalny producent i dostawca standardowych komponentów do maszyn i instalacji automatyki, zwiększa liczbę oferowanych przez siebie części o ponad 40%. Oznacza to, że obecnie asortyment norelem obejmie ponad 100 000 wysokiej jakości produktów dla inżynierów, projektantów i techników.

Od ponad 65 lat firma norelem zaopatruje sektor budowy maszyn i jest dobrze przygotowana do zaspokajania potrzeb swoich klientów, wprowadzając co miesiąc na rynek nowe, oczekiwane przez ciągle zmieniający się rynek produkty.

REKLAMA

​​

Marcus Schneck, dyrektor generalny firmy norelem, podkreśla: „To dla nas bardzo ekscytujący czas, ponieważ staliśmy się jednym z pierwszych producentów i dostawców oferującym ponad 100 000 produktów dostępnych prosto z magazynu. Cieszę się, że jestem świadkiem tej ekspansji firmy, ponieważ jeszcze z większym zaangażowaniem będziemy zapewniać klientom możliwości znalezienia odpowiednich części do ich projektów.

Od czujników i zacisków po trzpienie, dźwignie i przyrządy pomiarowe – cały asortyment standardowych części firmy norelem można zamówić w sklepie internetowym z gwarancją szybkiej i niezawodnej dostawy. Za pośrednictwem portalu klienci mogą również uzyskać dostęp do obszernych specyfikacji CAD, co pozwala na sprawne projektowanie i oszczędność czasu przy określaniu użytkowych cech produktów. Oprócz tego, norelem oddaje do dyspozycji swoich klientów 12, rozrzuconych po całym świecie, stacjonarnych lokalizacji firmy, w których to klienci mogą liczyć fachowe wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanej kadry inżynierskiej.

M. Schneck kontynuuje: „Dzięki dziesięcioleciom doświadczenia w branży budowy maszyn wiemy jak jeszcze bardziej rozwinąć zakres działań jako producent i dostawca. Oprócz szerokiego portfolio stanów magazynowych i szybkich terminów dostaw dbamy również o przyszłość branży i inwestujemy dużo czasu, zapewniając klientom wsparcie, którego potrzebują.

Jednym z przykładów zaangażowania firmy w kształtowanie przyszłości inżynierii jest AKADEMIA norelem, która zapewnia dostęp do eksperckiej wiedzy z zakresu inżynierii, projektowania i produkcji. Dzięki temu użytkownicy mogą skorzystać z szerokiej bazy zasobów udostępnionych w sieci, w tym do artykułów technicznych i seminariów internetowych, a także zarezerwować dla siebie dogodny termin na prezentacje produktów. Co ciekawe, prezentacje te odbywają w mobilnym, demonstracyjnym  centrum technologii, czyli ShowTruck’u AKADEMII, który podróżując po Europie, udostępnia swoje zasoby do praktycznej nauki.

Podczas targów Warwas Industry Automatica w dniach 14–16 maja będzie można zobaczyć więcej nowych produktów norelem oraz porozmawiać z ekspertami firmy.

Na stronie norelem można zapoznać się z pełnym katalogiem produktów.

Przypisy