Autor: Redakcja SUR

Redakcja SUR

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Rozpoczynamy dekadę przemysłu 5.0

Trendy w automatyzacji i robotyzacji, interaktywne pokazy, najnowsze rozwiązania dla fabryk przyszłości a także setki maszyn dla przedsiębiorstw produkcyjnych zdominowały w tym roku ekspozycję targów ITM INDUSTRY EUROPE. Zakończoną 7 czerwca edycję odwiedziło 14.726 profesjonalistów by zapoznać się z ofertą ponad siedmiuset wystawców, która zajęła aż dziesięć pawilonów. W Poznaniu na inauguracji targów symbolicznie rozpoczęto dekadę przemysłu 5.0.

Czytaj więcej

Rozmowa o rynku lakierów z Karolem Polechońskim z Multichem

Z Panem Karolem Polechońskim, Business Development Managerem w firmie Multichem, rozmawia redaktor prowadzący SUR - dr inż. Marcin Bieńkowski. Karol Polechoński jest odpowiedzialny za stworzenie i wprowadzenie na rynek globalny linii farb przemysłowych marki Simplex. Od lat związany z rynkiem farb przemysłowych i car refinish.

Czytaj więcej

Robotyzacja - opinia Radosława Matiakowskiego z Corobotics

Z Radosławem Matiakowskim Prezesem Zarządu CoRobotics Sp. z o.o. rozmawia redaktor prowadzący SUR dr inż. Marcin Bieńkowski.

Czytaj więcej

Robotyzacja w Polsce - opinia Marcina Śleziaka z TFM Robotics

Z Marcinem Ślęziakiem, menadżerem produktu w TFM Robotics rozmawia redaktor prowadzący dr inż. Marcin Bieńkowski

Czytaj więcej

Pierwsza na świecie przyczepa rowerowa eTrailer z opatentowaną technologią czujników

Firma NÜWIEL opracowała pierwszą na świecie przyczepę rowerową z silnikiem elektrycznym, która pozwala na transport towarów o wadze do 130 kg. Co ciekawe, inżynierowie opracowujący tę  przyczepę skorzystali ze standardowych komponentów firmy norelem. Przyczepa eTrailer może być używany zarówno jako wózek ręczny w strefach ruchu pieszego, jak również jako przyczepka rowerowa sprawdzająca się w ruchu drogowym.

Czytaj więcej

Jubileuszowe targi TOOLEX już w październiku w Katowicach

Targi TOOLEX, to największe w Polsce wydarzenie poświęcone obrabiarkom i narzędziom do obróbki metali. Tegoroczna, 15. Już edycja targów Toolex odbędzie się w dniach od 3 do 5 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Czytaj więcej