Autor: norelem

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Ponad 100 tysięcy komponentów do budowy maszyn i instalacji automatyki dostępnych w jednym miejscu

Firma norelem, globalny producent i dostawca standardowych komponentów do maszyn i instalacji automatyki, zwiększa liczbę oferowanych przez siebie części o ponad 40%. Oznacza to, że obecnie asortyment norelem obejmie ponad 100 000 wysokiej jakości produktów dla inżynierów, projektantów i techników.

Czytaj więcej

Elastyczny element mocujący

Firma norelem wprowadza na rynek zupełnie nowe elastyczne elementy mocujące, które mogą być stosowane w wielu sektorach produkcyjnych i inżynieryjnych.

Czytaj więcej

Znaczenie technologii cyfrowych bliźniaków dla wydajności produkcji

Istotna zmiana w fazie rozwoju produktów, która pozwala je ulepszać i oszczędzić pieniądze – brzmi to zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe! Jednak technologia cyfrowych bliźniaków właśnie to zapewnia, pod warunkiem, że użyjemy jej właściwie.

Czytaj więcej

Zamykane trzpienie montażowe

Produkty zamykane, których zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa w środowisku produkcyjnym poprzez zapobieganie nieuprawnionemu lub przypadkowemu otwieraniu, luzowaniu i zamykaniu połączeń elementów konstrukcyjnych. Te produkty oferują prosty, ale bardzo skuteczny sposób działania, co pokazują zamykane trzpienie montażowe i pokrętła gwiaździste
pięcioramienne.

Czytaj więcej

Nowe funkcjonalności strony Norelem

Firma norelem przeprowadziła niedawno modernizację swojej strony, dzięki niej klienci poszukujący w katalogu, który obejmuje ponad 70 tys. pozycji, najnowszych standardowych elementów i komponentów znajdą je już na pierwszy rzut oka.

Czytaj więcej