Oszczędzanie wody także może przynosić zyski

Aktualności Utrzymanie ruchu

Optymalizacja procesów i maksymalne oszczędzanie dostępnych zasobów naturalnych oznacza to nie tylko lepszą, praktyczną realizację zasady zrównoważonego rozwoju, ale także większą efektywność ekonomiczną. Zyskuje na tym nie tylko dostawca, ale także klienci i środowisko.Optymalizacja procesów i maksymalne oszczędzanie dostępnych zasobów naturalnych oznacza to nie tylko lepszą, praktyczną realizację zasady zrównoważonego rozwoju, ale także większą efektywność ekonomiczną. Zyskuje na tym nie tylko dostawca, ale także klienci i środowisko.

Usługa firmy Mewa dotycząca spójnego serwisu i sprzedaży czyściw bawełnianych wielokrotnego użytku przeznaczonych do zastosowań przemysłowych, to usługa wpisująca się w ideę zrównoważonego rozwoju. Oszczędność zasobów realizowana jest w trakcie całego cyklu życia produktu, począwszy od fazy wytwarzania, jak i prania bawełnianych czyściw. Pranie odbywa się w instalacjach charakteryzujących implementacją szeregu technologii korzystnych dla ochrony środowiska.

REKLAMA

​​

Technologia prania przyjazna dla środowiska naturalnego

Każda pralnia firmy Mewa dysponuje szeregiem instalacji służących do przetwarzania i odzyskiwanych w trakcie prania szkodliwych substancji. Są to własne rozwiązania firmy służące ochronie środowiska. W porównaniu z tradycyjnymi technologiami prania pozwalają one zmniejszyć obciążenia środowiska naturalnego prawie o 85 %.