Narzędzia online dla utrzymania ruchu od SEW EURODRIVE

Aktualności Utrzymanie ruchu

Firma SEW-EURODRIVE we współpracy z ekspertami utrzymania ruchu stworzyła Portal Online Support. To centralny punkt dostępu do  usług cyfrowych SEW-EURODRIVE, który oferuje narzędzia wspierające w całym cyklu użytkowania ich produktów - od konfiguracji, poprzez zakupy online, po uruchomienie i usługi serwisowe.

Kluczowym aspektem dla utrzymania ruchu  są wygoda, szybkość i skuteczność działania, dlatego SEW postanowił zdigitalizować wiele usług i procesów by mieć do nich dostęp poprzez smartfona.
Przykłady aplikacji:

REKLAMA

​​

  ✓  Skanujesz smartfonem kody QR na  produktach i od razu otrzymujesz dostęp do danych technicznych, dedykowanej dokumentacji, rysunków technicznych oraz wykazu części, a także dostęp do całodobowego wsparcia i możliwość zamówienia części zamiennych – idealne rozwiązanie, gdy jesteś na hali i sprawdzasz stan instalacji.

  ✓  Usługa DPC, dostępna na portalu Online Support, pozwala z kolei złożyć zamówienie na części zamienne, które od razu trafia do realizacji i jest wysyłane na nasz koszt, co bezpośrednio przekłada się na Twój zysk - dzięki temu zmniejszasz koszty i optymalizujesz procesy.

  ✓  Funkcjonalność „Części zamienne i akcesoria” oferuje podgląd magazynowy części oraz indywidualne ceny w procesie zamawiania części zamiennych, zamienników produktu oraz akcesoriów do falowników. Praktyczne rozwiązanie, które redukuje czas naprawy.

  ✓  Cyfrowa konserwacja prewencyjna - dzięki tym appkom urzytkownik ma na swoim smartfonie szybki i wygodny dostęp do informacji oraz usług serwisowych.  Dzięki DriveRadar® IoT App otrzyma wsparcie w zakresie instalacji, uruchomienia, konserwacji oraz diagnostyki błędów w naszych przekładniach.

Więcej na specjalnie przygotowanej stronie

Przypisy