Specjalistyczna wiedza o czujnikach – Leuze na targach LogiMAT i interpack

Aktualności

Na targach LogiMAT w Stuttgarcie oraz interpack w Düsseldorfie specjaliści od czujników z firmy Leuze zaprezentowali innowacyjne szereg rozwiązań zwiększających efektywność procesów w intralogistyce i technologii pakowania.

W dniach od 25 do 27 kwietnia wszyscy odwiedzający międzynarodowe targi LogiMAT mogli obejrzeć szereg nowości zaprezentowanych przez specjalistów od czujników z firmy Leuze. W Stuttgarcie zespół Leuze zademonstrował sposoby projektowania procesów w intralogistyce, ktróre w istotny sposób poprawiają ich wydajność. Zaprezentowani między innymi  czujniki wykorzystywane do pozycjonowania z zachowaniem milimetrowej precyzji. Są one wykorzystywane w układnicach pojazdów sterowanych automatycznie (AGV) i systemów dźwigowych.

REKLAMA

​​

Leuze oferuje tutaj elastyczne rozwiązania czujników o kompaktowej konstrukcji z laserowymi systemami pozycjonowania, takie jak nowy AMS 100i, oraz systemy pozycjonowania z wykorzystaniem kodów kreskowych, takie jak FBPS 600i. Odwiedzający te targi mogli też zobaczyć praktyczne wdrożenia rozwiązań bezpieczeństwa na linii przenośnika.

interpack, Düsseldorf, Hala 13, stoisko A94 (4-10 maja 2023)

Z kolei w dniach od 4 do 10 maja na targach interpack w Düsseldorfie Leuze zaprezentuje innowacyjne rozwiązania czujników dla zautomatyzowanych procesów produkcji oraz pakowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Po raz pierwszy na stoisku targowym będą prezentowane wydajne, intuicyjnie obsługiwane czujniki wykorzystujące technologie przetwarzania obrazu serii „Simple Vision”.

Inne produkty, które osoby odwiedzające targi interpack będą miały możliwość zobaczyć, to wytrzymałe czujniki w obudowach ze stali nierdzewnej, przeznaczone do pracy w warunkach higienicznych, najmocniejsza na rynku jednokierunkowa bariera świetlna, sprzężone czujniki widełkowe do zastosowań ze wszystkimi rodzajami etykiet, a także rozwiązania bezpieczeństwa maszyn.

Webinaria towarzyszące targom interpack

Jeśli nie możecie Państwo uczestniczyć w targach interpack 2023, nadal macie okazję dowiedzieć się o wielu innowacjach wprost od ekspertów od czujników: jako wydarzenie towarzyszące targom Leuze oferuje webinaria, na przykład poświęcone serii czujników Simple Vision. Dodatkowe informacje oraz terminy poszczególnych webinariów znaleźć można na stronie www.leuze.com.

Leuze electronic Polska Sp. z o.o.

ul. Hutnicza 6, 40-241 Katowice

info.Pl@leuze.com

Przypisy