Druga edycja Warsaw Metaltech i targi Intralogistica Poland Expo

Aktualności Wydarzenia

W dniach od 23 do 25 stycznia w halach wystawowych Ptak Warsaw Expo odbędzie się druga już edycja Targów Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metali – Warsaw Metaltech. Wydarzenie odbędzie się równolegle z trwającymi od 24 do 26 stycznia 2024 roku targami Międzynarodowymi Targami Logistyki Magazynowej – Intralogistica Poland Expo.

Warsaw Metaltech to wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem obróbki metali. Innowacyjne technologie obróbki plastycznej metali, zaawansowane technicznie maszyny, precyzyjne rozwiązania narzędziowe oraz usługi służące procesom związanym z przemysłową obróbką metali, to tylko część z targowej oferty firm, jaka odwiedzający  Ptak Warsaw Expo będą mogli zobaczyć w Warszawie.

REKLAMA

​​

Targi Warsaw Metaltech nastawione są w dużym stopniu na networking, ale nie tylko. Poza wymianą handlowych informacji odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z pełną gamy ofert najważniejszych firm działających w sektorze, można będzie dobrać partnera wpisującego się w potrzeby przedsiębiorstwa. Podczas wydarzenia będą miały miejsce istotne premiery i pokazy, które pozwolą odwiedzającym w pełni poznać nowe rozwiązania. Wśród wystawców, swoją obecność potwierdziły takie znane marki jak Machine Tools International, Polska Grupa CNC, KMA Maszyny, Sturmer, ARCO, HAFEN, Jorgensen Easy Tech, WOLFGRIPP, INTER POLER, AI LAB, GG Tech, GudePol, AUER, OBERON, HandyFix, FIN, STM, Euro-Box oraz Hautec.

Targom towarzyszy też Kongres Innowacji w Obróbce Metali. Tematyka konferencji skupiać się będzie na najnowszych trendach, innowacjach technologicznych w obróbce metali, systemach narzędziowych stosowanych w obróbce oraz praktycznym podejściu do zagadnień wzrostu produktywności poprzez robotyzację i automatyzację branży wytwórczej a także kompendium wiedzy z zakresu regulacji prawnych związanych z zieloną transformacją i wymogami raportowania.

Intralogistica Poland Expo

Intralogistica Poland Expo to specjalistyczne targi poświęcone logistyce wewnątrzmagazynowej, technologiom automatyzacji powierzchni magazynowej oraz systemom i oprogramowaniu do zarządzania magazynem i procesami łańcucha dostaw. Wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Warszawie w Ptak Warsaw Expo, to idealne miejsce, aby spotkać się z kluczowymi graczami z rynku intralogistyki.

Intralogistica Poland Expo odwiedzą przede wszystkim ludzie zarządzający halami i obiektami wielokubaturowymi. Nie zabraknie także przedstawicieli przedsiębiorstw z branży logistycznej, handlowców, dystrybutorów sprzętu i technologii magazynowych, inżynierów i techników zajmujących się automatyzacją procesów magazynowych czy też projektantów magazynów. Wydarzenie dedykowane będzie również kierownikom łańcucha dostaw, specjalistom do spraw logistyki czy przedstawicielom firm spedycyjnych i transportowych. Wszystko po to, by w jednym miejscu i czasie zgromadzić przedsiębiorców szukających nowych rozwiązań.

Te podczas Intralogistica Poland Expo oferować będą producenci i dystrybutorzy systemów, robotów i urządzeń magazynowych, dostawcy oprogramowania i systemów informatycznych dla intralogistyki, a także pojazdów specjalnych do transportu wewnętrznego. Nie zabraknie wytwórców linii technologicznych, maszyn i urządzeń etykietujących, opakowań zbiorczych czy też dostawców usług i produktów z zakresu BHP. To w tym miejscu spotkają się innowacje z firmami gotowymi je wdrożyć.

Więcej informacji: https://warsawmetaltech.pl/

Przypisy