Wybierasz się do Kielc na Przemysłową Wiosnę? Zobacz co przygotowali organizatorzy

Aktualności Wydarzenia
   Tematy poruszane w tym artykule  
  • Dowiedz się kto jest wystawcą i zobacz mapę targów
  • Odkryj co to są targi Przemysłowa Wiosna i jakie korzyści przynoszą ich uczestnikom.
  • Poznaj program Targów Przemysłowa Wiosna 2024, w tym prezentacje i warsztaty z zakresu automatyki i zarządzania produkcją.
  • Wyróżnione powody, dla których warto odwiedzić Przemysłową Wiosnę 2024, w tym nawiązywanie kontaktów biznesowych i odkrywanie nowych technologii.
  • Zaplanuj swoją wizytę na targach odkrywając godziny otwarcia Przemysłowej Wiosny 2024.

Już we wtorek 19 marca miasto Kielce stanie się sercem przemysłowych innowacji podczas jednego z najważniejszych wydarzeń w branży – targów "Przemysłowa Wiosna 2024". To niezrównane spotkanie przemysłowych ekspertów, producentów, inżynierów i entuzjastów, które przyciąga uwagę z całej Polski i nie tylko.

Czym są targi Przemysłowa Wiosna?

REKLAMA

​​

Targi "Przemysłowa Wiosna" to coroczne wydarzenie, które od lat cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów z branży. To miejsce, gdzie najnowsze technologie, trendy i rozwiązania dla przemysłu spotykają się z praktyką, doświadczeniem i wiedzą ekspertów. Targi te są nie tylko okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć technologicznych, ale także doskonałą platformą do wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i szukania inspiracji dla rozwoju własnych firm.

Czego możemy się spodziewać na targach Przemysłowa Wiosna 2024?

Tegoroczna edycja targów obiecuje być jeszcze bardziej ekscytująca i inspirująca niż kiedykolwiek wcześniej. Przygotowano bogaty program prezentacji, wykładów i warsztatów, które obejmują szeroki zakres tematyczny, od najnowszych trendów w automatyce przemysłowej po nowoczesne rozwiązania w zakresie utrzymania ruchu i zarządzania produkcją. Będzie też okazja do zapoznania się z najnowszymi maszynami, urządzeniami i technologiami prezentowanymi przez wiodących producentów z całego świata. Zobacz program targów.

Dlaczego warto odwiedzić Przemysłową Wiosnę 2024?

Innowacje i trendy: Poznaj najnowsze technologie i trendy w branży przemysłowej, które mogą przekształcić twoje przedsiębiorstwo i podnieść jego konkurencyjność na rynku.

Nawiąż kontakty biznesowe: Targi to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, znalezienia partnerów handlowych oraz wymiany doświadczeń z innymi specjalistami.

Wiedza i inspiracja: Wzięcie udziału w prezentacjach i wykładach pozwoli ci zdobyć cenne informacje i inspiracje, które przyczynią się do rozwoju twojej firmy.

Praktyczne rozwiązania: Zobacz na żywo nowoczesne maszyny i urządzenia, porozmawiaj z ekspertami i znajdź rozwiązania, które najlepiej odpowiadają potrzebom twojego przedsiębiorstwa.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do spotkania się z najlepszymi w branży! Zaplanuj już dziś swoją wizytę na targach Przemysłowa Wiosna 2024 w Kielcach i dołącz do grona liderów przemysłowych, którzy kształtują przyszłość naszej branży!

Zobacz listę wystawców.

Zobacz Mapa targów.

Godziny otwarcia targów:

19.03.2024: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
20.03.2024: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
21.03.2024: 9.00-17.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 16.30)
22.03.2024: 9.00-15.00 (rejestracja zwiedzających i sprzedaż biletów do godz. 14.30)

Jak bezpłatnie wejść na targi - instrukcja (pdf)

Więcej informacji na temat targów znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

Zobacz zdjęcia z tegorocznej edycji:

Fanuc

elesahafeniguskipp

 

Przypisy