PRZEMYSŁOWA WIOSNA W KIELCACH

TARGI STOM-TOOL, STOM-BLECH & CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, Spawalnictwo, Expo-Surface, Fluid Power, Control-Stom, Dni Druku 3D i TARGI TEiA

Aktualności

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja targów STOM wraz z szeregiem wydarzeń towarzyszących. Podobnie jak w poprzednich latach,  kieleckie targi odbywają się pod hasłem „Przemysłowa Wiosna”.

Tym razem „Wiosna” potrwa jednak nie trzy, a cztery dni i, oczywiście, będzie miała swoje miejsce, już tradycyjnie, w siedmiu halach wystawowych znajdujących się na terenach Targów Kielce. Przypomnijmy, że targi STOM zaczynają się już w najbliższy wtorek i w tym roku odbywać się będą w dniach od 28 do 31 marca.

REKLAMA

​​

Na tegorocznej odsłonie „Przemysłowej Wiosny” i targów STOM nie może oczywiście zabraknąć redakcji SUR – Służb Utrzymania Ruchu. Oprócz szeregu targowych rozmów z wystawcami i naszymi czytelnikami oraz poszukiwania nowości związanych nie tylko z Utrzymaniem Ruchu, przygotujemy również dla Państwa fotorelację, dzięki której, osoby, które nie mogą w tym roku przyjechać do Kielc, będą mogły zapoznać się z nowościami i poczuć targową atmosferę.

Na targach, wśród zwiedzających, dystrybuowany będzie też najnowszy numer czasopisma SUR – Służby Utrzymania Ruchu. Wśród wspomnianych rozmów i wizyt mamy już zaplanowane spotkania m.in. z takimi firmami, jak: Sariv, SW, Fanuc,  Kipp, Zoller, Tork, GF, Igus, Elesa, Amada, Hafen, Eagle czy TFM, wymieniając tylko niektóre z nich. A zatem, do zobaczenia na targach w Kielcach!  

Przypisy