Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

19 października 2012

5. Targi TOOLEX - kolejny wzrost i dobra inwestycja

0 179
Liderzy branży obróbki metalu już w trakcie trwania targów TOOLEX, 2-4 października 2012 zadeklarowali chęć udziału w kolejnej edycji.

Liderzy branży obróbki metalu już w trakcie trwania targów TOOLEX, 2-4 października 2012 zadeklarowali chęć udziału w kolejnej edycji. To wszystko za sprawą bardzo udanego jubileuszu Targów, podczas którego organizatorzy postawili wysoką poprzeczkę. Zaoferowali gościom odwiedzającym Expo Silesia dostęp do  największej liczby nowości i ofert rynkowych a Wystawcom  rzeszę profesjonalnych klientów: w głównej mierze specjalistów i menadżerów.
Rekordowa edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX zakończyła się dużym sukcesem. Zakończone 4 października Targi odwiedziło ponad 8 tysięcy zwiedzających, w tym 7035 zarejestrowanych specjalistów: większość z nich to właściciele, prezesi i dyrektorzy firm oraz specjaliści, inżynierowie i technolodzy.  Mogli oni obejrzeć oferty 295 wystawców z 25 krajów oraz 350 firm dodatkowo reprezentowanych.  Firmy zaprezentowały swoją ofertę na stoiskach o łącznej powierzchni 6857 m2, na której można było śledzić pracę ponad...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy