Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

22 września 2015

8 nowych kamer Fluke z serii użytkowej

0 155
Nowe kamery termowizyjne Fluke zapewniają wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. Firma wprowadza do sprzedaży jednocześnie 8 nowych modeli z linii użytkowej: TiS65, TiS60, TiS55, TiS50, TiS45, TiS40, TiS20 i TiS10. Wszystkie wprowadzane na rynek modele współpracują z systemem Fluke Connect.

Seria użytkowa Fluke to przystępne cenowo i bogate w funkcje kamery termowizyjne oferujące wysokiej jakości obraz, idealne do szybkiej oceny stanu instalacji. Nowe modele wyróżniają m.in. wysokie rozdzielczości gwarantujące jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu - nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70 proc. większy współczynnik D:S (oba parametry w porównaniu z kamerą Ti125 - najwyższym do tej pory modelem serii użytkowej).

Zastosowana w nowych kamerach technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą - a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładnej lokalizacji.

Wszystkie nowe kamery są w pełni kompatybilne z aplikacją Fluke Connect™ wspomagającą pracę zespołu dzięki m.in.: połączeniom wideo ShareLive™ czy dostępowi do danych przechowywanych w chm...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy