Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

14 sierpnia 2018

ABB przejmuje firmę intrion

0 119
ABB przyspiesza rozwój w dziedzinie logistyki.

ABB przejmie intrion, prywatną firmę z siedzibą w Huizingen, niedaleko Brukseli, zatrudniającą około 120 pracowników i posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w oferowaniu rozwiązań i usług z zakresu automatyzacji procesów logistycznych dla obiektów magazynowo-dystrybucyjnych, przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Jej kompetencje obejmują pełne spektrum systemów z obszaru automatyzacji logistyki, w tym kontrola, pakowanie, sortowanie, paletyzację, przenoszenie magazynowanie i sekwencjonowanie oraz kompletowanie zamówień. Obie strony zobowiązały się do nieujawniania wartości transakcji, która ma zostać sfinalizowana na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2018 roku.

- Zakup ten jest kamieniem milowym na drodze ABB do wejścia na rynek logistyczny i znacznie rozwinie naszą ofertę z obszaru automatyzacji dla logistyki. Rozwój handlu elektronicznego i upowszechnienie masowej personalizacji oznacza, że nasi klienci korzystają z coraz szerszej gamy opakowań i muszą sprostać coraz większym oczekiwaniom w zakresie dostaw, a my pomagamy im przygotować się do tych zmian - mówi Sami Atiya, dyrektor Dywizji Robotyki i Systemów Napędowych w ABB. 

Tendencja do masowej personalizacji towarów konsumpcyjnych prowadzi do zwiększenia złożoności zadań logistycznych. Na przykład elektroniczna obsługa zamówienia (e-fulfilment) wymaga zwiększonych możliwości identyfikacji, sortowania i przetwarzania pojedynczych opakowań o bardziej...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy