Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

24 sierpnia 2020

Aplikacja NSK Verify rozszerzona o obsługę wielkogabarytowych łożysk przemysłowych

0 165
Aplikacja NSK Verify została zaktualizowana pod kątem obsługi asortymentu łożysk przemysłowych ogólnego zastosowania, wielkogabarytowych i ultrawielkogabarytowych. Początkowo rozwiązanie NSK weryfikujące autentyczność łożysk skupiało się na łożyskach superprecyzyjnych, zaprojektowanych do użytkowania w obrabiarkach. Zwiększenie zakresu funkcjonalności bezpłatnej aplikacji o kolejne linie produktowe zapewni większej liczbie branż bardziej wydajne operacje i zarządzanie instalacjami w oparciu o rozwiązania IT.

Aplikacja NSK Verify zapewnia informacje o oryginalności produktu, odczytując kod kreskowy 2D wydrukowany na każdym opakowaniu łożysk i porównując go z bazą danych NSK. Czynniki, takie jak autentyczność i identyfikowalność produktów mają kluczowe znaczenie w czasach, gdy na rynku nadal występują podrabiane łożyska, pomimo znaczącego zaangażowania firmy NSK w identyfikację i ściganie fałszerzy.

W odniesieniu do łożysk ogólnego zastosowania aplikacja NSK Verify obejmuje obecnie łożyska stożkowe oraz łożyska walcowe o dużych rozmiarach. Zaktualizowane rozwiązanie obsługuje również łożyska wielkogabarytowe, w tym łożyska baryłkowe, łoż...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy