Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

10 maja 2016

B&R odnotowuje dwucyfrowy wzrost

0 76
Lider automatyzacji nadal wyprzedza konkurencję pod względem wzrostu rynkowego.

Firma B&R w 2015 roku osiągnęła przychody ze sprzedaży o wartości 535 milionów € uzyskując imponujący wzrost o 10 % w porównaniu do roku poprzedniego. "Dzięki temu znacznie wyprzedzamy tempo rozwoju rynku automatyki, które według ZVEI ," powiedział Dyrektor Generalny Peter Gucher podczas konferencji prasowej B&R na targach w Hanowerze. "Jesteśmy dumni, że jesteśmy największym na świecie prywatnym przedsiębiorstwem w dziedzinie automatyki przemysłowej i monitoringu."

Nadal rośnie też liczba osób zatrudnionych w B&R. Pod koniec 2015 roku firma B&R zatrudniała łącznie 2820 pracowników na całym świecie – o 170 więcej niż w roku poprzednim. "Zainwestowaliśmy znaczne sumy w rozwój naszej sieci handlowej, szczególnie w USA," podkreślił Gucher.

Silni w Stanach

B&R prowadzi działalność w kraju partnerskim tegorocznych targów w Hanowerze od 1987 roku. W chwili obecnej firma posiada sieć 25 biur w całym kraju. USA przyczyniły się do stałego wzrostu sprzedaży B&R na przestrzeni lat, a aktualnie generują 16% łącznych przychodów firmy.

Rozw...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy