Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

20 września 2017

Bezpieczeństwo i wydajność prac konserwacyjnych dzięki nowej skrzynce blokowania grupowego

0 123
Nowa skrzynka blokowania grupowego Ultra Compact firmy Brady Corporation w wydajny sposób zwiększa bezpieczeństwo prac konserwacyjnych wykonywanych za pomocą blokad Lockout/Tagout.

W skrzynce można przechowywać i przenosić do 6 kłódek z kluczami i zamykać ją za pomocą maksymalnie 12 kłódek, dzięki czemu jest bardzo praktycznym narzędziem dla ekip konserwacyjnych i dla osób przekazujących zmianę, które pozwala odizolować dopływ energii do czasu zakończenia konserwacji.

Łatwe przechowywanie i transport

Skrzynka blokowania grupowego Ultra Compact to idealne narzędzie do przechowywania i przenoszenia do 6 standardowych kłódek. Można ją montować na ścianie w pobliżu maszyn, dzięki czemu kłódki będą łatwo dostępne. Ta skrzynka z twardego plastiku ma też trzy haczyki do zawieszenia kluczy oraz przezroczystą pokrywę, dzięki czemu od razu widać, co jest w środku. Skrzynkę można zamknąć za pomocą maksymalnie 12 kłódek, dzięki czemu także większe ekipy mogą odcinać maszyny od dopływu energii do czasu zakończenia prac konserwacyjnych.

Bezpieczniejsza konserwacja

Jeżeli do odcięcia dopływu energii do urządzenia i zablokowania wszystkich dźwigni, uchwytów i przycisków stosuje się blokady lockout i kłódki zgodnie z odpowiednią procedurą, pozwala to uniknąć...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy