Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

2 lutego 2021

Bezpłatne webinary w Akademii Bio-Circle

0 140

Chcesz usprawnić procesy czyszczenia w swoim zakładzie i obniżyć ich koszty? Mamy dobrą wiadomość! Już 10 lutego w Akademii Bio-Circle rusza kolejna tura szkoleń online!

Chcesz usprawnić procesy czyszczenia w swoim zakładzie i obniżyć ich koszty? Mamy dobrą wiadomość! Już 10 lutego w Akademii Bio-Circle rusza kolejna tura szkoleń online!

Wśród tematów powtórzy się cieszące się w zeszłym roku wyjątkowym zainteresowaniem „Czyszczenie i pasywacja stali nierdzewnej po procesach spawania”. Dostarczy wiedzy o usuwaniu przebarwień i odbudowie prawidłowej warstwy pasywacyjnej spoin, a także o elektrochemicznym znakowaniu powierzchni.

Bardzo popularna jest niezmiennie tematyka nowoczesnych metod mycia warsztatowego i czyszczenia narzędzi lakierniczych. Poznamy rozwiązania, które pozwalają uzyskać skuteczność i szybkość czyszczenia oraz korzystny efekt ekonomiczny, a przy tym zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

Czekamy też niecierpliwie na nowość w Akademii Bio-Circle – temat utrzymania ruchu instalacji, wymienników ciepła i innych przemysłowych układów zamkniętych. Dowiemy się, jak zwiększyć wydajność takich układów i zapobiec ich awariom. Zobaczymy także urządzenia umożliwiające niemal bezobsługowe działania prewencyjne w zakresie czyszczenia układów zamkniętych.

Każdy z webinarów dostarcza sporą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek. Wybrane technologie czyszczenia są testowane na żywo, a czasem uczestnicy odbywają nawet wirtualną wycieczkę do zakładu, który na co dzień stosuje dane rozwiązania.

Szkolenia trwają godzinę, a udział jest bezpłatny. Aktualne tematy i terminy znajdziesz na stronie: www.bio-circle.com.pl/webinary.

Źródło: Bio-Circle

Przypisy