Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

26 kwietnia 2019

Cold Jet wprowadza nowe, rewolucyjne urządzenie do czyszczenia suchym lodem PCS® 60. Przełomowa dla branży wydajność i technologia.

0 143
Firma Cold Jet® – globalny lider w dziedzinie suchego lodu – rewolucjonizuje czyszczenie suchym lodem wprowadzając na rynek nowe urządzenie PCS 60.

Cold Jet wprowadza nowe, rewolucyjne urządzenie do czyszczenia suchym lodem PCS® 60.
Przełomowa dla branży wydajność i technologia.

Firma Cold Jet® – globalny lider w dziedzinie suchego lodu – rewolucjonizuje czyszczenie suchym lodem wprowadzając na rynek nowe urządzenie PCS 60. Maszyna stanowi szczytowe osiągnięcie w technologii czyszczenia przemysłowego suchym lodem wytyczając nowe standardy dla tego typu urządzeń na najbliższe lata. "Cold Jet jest dumny z wprowadzenia PCS 60 na rynek światowy"- powiedział Gene Cooke III, CEO firmy Cold Jet. "Maszyna ta jest obecnie najbardziej wydajnym urządzeniem do czyszczenia suchym lodem, a nowe rozwiązania technologiczne, które zaimplementowaliśmy są po raz pierwszy wykorzystane w naszej branży. PCS 60 kontynuuje tradycję firmy Cold Jet, która wyznacza drogę i wytycza kierunek rozwoju branży.” – dodał Cooke.

Urządzenie PCS 60 posiada opatentowany System Kontroli Cząsteczek (Particle Control System-PCS). System ten precyzyjnie tnie suchy lód na cząsteczki o rozmiarze zdefiniowanym przez operatora - od 3mm do 0,3mm i każdy rozmiar pomiędzy. Żadna maszyna na rynku nie jest w stanie zapewnić takiej precyzji. Użytkownik ma kompletną kontrolę nad urządzeniem dzięki czemu może znaleźć najbardziej efektywne ustawienia dla danej aplikacji.

PCS 60 jest nie tylko najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem do czyszczenia suchym lodem na rynku, ale przy tym również najprostszym w obsłudze. Sterowanie z wykorzystaniem wyświetlacza HMI gwarantuje intuicyjną obsługę, umożliwiając operatorowi łatwy podgląd i kontrolę parametrów czyszczenia oraz u...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy