COPA-DATA rozszerza sieć sprzedaży

Aktualności
SGE Engineering nowym przedstawicielem zenon na tureckim rynku SCADA. Pod koniec maja austriacka spółka COPA-DATA i turecki integrator systemów SGE Engineering ogłosili rozpoczęcie współpracy w zakresie umowy dystrybucyjnej. Nowy przedstawiciel handlowy uzyskał na jej podstawie wyłączne prawo do sprzedaży i promocji oprogramowania HMI/SCADA zenon w Turcji.

Pod koniec maja austriacka spółka COPA-DATA i turecki integrator systemów SGE Engineering ogłosili rozpoczęcie współpracy w zakresie umowy dystrybucyjnej. Nowy przedstawiciel handlowy uzyskał na jej podstawie wyłączne prawo do sprzedaży i promocji oprogramowania HMI/SCADA zenon w Turcji.

REKLAMA

​​

Współpraca z SGE Engineering rozpoczęła się trzy lata temu przy pierwszych wspólnych projektach z wykorzystaniem oprogramowania zenon w regionie arabskim. Umocniła się ona jeszcze bardziej w 2012 roku wraz z wejściem SGE Engineering do ekskluzywnego programu partnerskiegofirmy COPA-DATA ,,Partner Community Program’’. Jako partner spółka rozpoczęła samodzielnie pierwsze niezależne wdrażanie produktów zenon w Tur...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • sześć numerów magazynu „Służby Utrzymania Ruchu”,
  • dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej,
  • dostęp do czasopisma w wersji online,
  • dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych...
  • ... i wiele więcej!

Przypisy