Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

15 kwietnia 2020

Dassault Systèmes i Xometry nawiązują partnerstwo

0 163
Dassault Systèmes i Xometry ogłosiły współpracę, mającą na celu zapewnienie klientom płynnego, zintegrowanego sposobu produkcji części, który przyspiesza prace nad produktami od fazy koncepcji po proces produkcyjny.

Inżynierowie używający aplikacji SOLIDWORKS i CATIA firmy Dassault Systèmes zyskają automatyczny i natychmiastowy dostęp do ofert cenowych Xometry na MAKE Marketplace dla części produkcyjnych, bez opuszczania środowiska projektowego. Informacja o partnerstwie została ogłoszona podczas 3DEXPERIENCE World 2020 odbywającym się w Nashville, Tennessee.

Inżynierowie mogą teraz odgrywać większą rolę w obszarze od projektowania do produkcji części, koncentrując się na kształcie prototypu, a także na koszcie jego wytworzenia. Podczas gdy pozyskiwanie cen produkcji od dostawców usług wymagało kilkunastu kliknięć w interfejsie internetowym, teraz odbywa się to natychmiastowo dzięki obsłudze jednym kliknięciem zintegrowanej z SOLIDWORKS i CATIA. Inżynierowie mogą przeglądać oferty cenowe Xometry na ekranie w kontekście ich projektu i klikać, aby go wyprodukować, zachowując jedn...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy