Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

8 maja 2017

Debiut na miarę oczekiwań

0 182
Podsumowanie I Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM.

Tuż przed długim weekendem zakończyła się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®. Sukces wystawy, na którą przedsiębiorcy z branży narzędziowo-przetwórczej czekali od dawna, spełnił oczekiwania organizatorów. Olbrzymie zainteresowanie Zwiedzających, bardzo atrakcyjna, specjalistyczna oferta Wystawców, premiery maszyn i prezentacja innowacyjnych technologii - tak w dużym skrócie można podsumować pierwszą edycję INNOFORM®. Pierwszą, ale na pewno nie ostatnią - znana jest już bowiem data przyszłorocznych Targów, które odbędą się w dniach 17-19 kwietnia 2018 r.

Wiedza i kooperacja

Przez 3 targowe dni ofertę przedstawiło 150 firm m.in. z Polski, Niemiec, Czech, Włoch czy Szwajcarii, reprezentujących ponad 250 producentów narzędzi oraz urządzeń z całego świata.  Targi INNOFORM® idealnie zagospodarowały przestrzeń i wypełniły lukę na rynku targowych spotkań branży narzędziowo-przetwórczej. Przykuły uwagę nie tylko przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego - w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym pojawili się Zwiedzający z najdalszych zakątków świata, m.in. Chin czy Indii. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza, zorganizowana przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Bydgoski Klaster Przemysłowy. Uczestniczący w niej specjaliści podkreślali bardzo wysoki poziom merytoryczny wykładów oraz niezwykle interesujący zakres tematyczny. Ważnym elementem Targów była też Giełda Kooperacyjna, podczas której przeprowadzono 70 spotkań pomiędzy 45 uczestnikami z Polski, Niemiec, Czech i Estonii.

Rekomendacje Wystawców


Organizatorów cieszą przede wszystkim bardzo pochlebne opinie Wystawców.

- Nie ukrywam, że Targi INNOFORM® traktujemy trochę pilotażowo. Nie zmienia to faktu, że postanowiliśmy się tutaj wystawić z tym, co mamy najlepsze w swojej ofercie. Oprócz tego, że standardowo pokazujemy co mamy do zaoferowania jak dystrybu...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy