Delta prezentuje nowe 3-fazowe falowniki o wysokiej wydajności M100A Flex na targach Solar Solutions International 2022

Aktualności

Delta Electronics, światowy lider w dziedzinie rozwiązań z zakresu zarządzania energią i ciepłem będzie prezentował swoje nowe falowniki fotowoltaiczne na targach Solar Solutions International 2022, które odbędą się w dniach 12–14 kwiecień 2022 r. w Expo Haarlemmermeer. Delta zaprezentuje nową serię inwerterów o mocy od 15 kW do 250 kW, które stanowią kompletne rozwiązanie dla rynku holenderskiego do zastosowań domowych, komercyjnych na dachach i dużych instalacji naziemnych. Wśród nich M100A Flex zapewnia maksymalną elastyczność projektowania systemów dzięki 8 trackerom MPP, które mogą pomieścić do 16 ciągów i szeroki zakres wejść.

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować całą serię falowników podczas wystawy, zwłaszcza nasz nowy falownik M100A Flex, który jest bardzo wydajny i oferuje zaawansowane funkcje, takie jak wykrywanie awarii łuku, funkcja antyPID oraz wbudowane i wymienne zasilacze typu 2 SPDS typu AC i DC” — powiedział Michiel Klees, kierownik sprzedaży PVI BU w krajach Beneluksu, Wielkiej Brytanii i Irlandii. „Ponadto Delta oferuje swoim klientom osobiste podejście, gdy prowadzą z nami interesy lub mają pytania do naszego zespołu serwisowego”.

M15 A/M20A Flex – idealny wybór dla zakładów fotowoltaicznych o niskim poziomie hałasu
 


Popularne modele M15 A i M20A Flex są zgodne z tą samą koncepcją projektową, co większe modele z serii Flex, co zapewnia wysoką kompatybilność w wielu środowiskach. Dlatego też falowniki są odpowiednie dla mieszkalnych i małych komercyjnych systemów fotowoltaicznych, ponieważ są wyposażone w złącza AC umożliwiające łatwe i bezpieczne podłączanie, 2 trackery MPP na 2 struny prądu stałego, zintegrowany moduł wi-fi do monitorowania przez router WLAN oraz wykrywanie awarii łuku elektrycznego w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Cicha praca (maks. 31.6 db(A)), idealnie nadaje się do budynków mieszkalnych i innych lokalizacji wrażliwych na hałas, zgodnie z dekretem w sprawie budynków mieszkalnych, opieki nad dziećmi i funkcji edukacyjnych.

M100A Flex – zapewnia atrakcyjne funkcje dla dużych komercyjnych elektrowni fotowoltaicznych na dachu
 


Model M100A Flex to najnowszy dodatek do nowej serii Flex i dołącza do modeli M50A i M70A, które zostały wprowadzone w zeszłym roku. Idealnie nadaje się do dużych elektrowni PV na dachu, M100A Flex obsługuje zarówno montaż ścienny, jak i naziemny. Zapewnia to elastyczność wymaganą dla tego typu aplikacji, w tym wykrywanie błędów łuku, urządzenia ochrony przeciwprzepięciowej AC/DC typu 2 (opcjonalnie DC typu 1+2), zabezpieczenie przed PID (potencjalna indukowana degradacja), zabezpieczenie przed odwróceniem biegunowości i monitorowanie ciągów z szybkim wyjściem danych krzywej i-V. Zapewnia również inne funkcje przyjazne właścicielowi systemu, takie jak odnowiona aplikacja DeltaSolar 2.0 do monitorowania smartfonów z systemem iOS i Android.

Aby zobaczyć pełną gamę rozwiązań słonecznych Delty, odwiedź stoisko firmy na targach Solar Solutions International 2022, stoisko D18, w Expo Haarlemmermeer, od 12 do 14 kwiecień 2022

Przypisy