Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

9 sierpnia 2016

Detektor PS200 wyposażony w baterię o przedłużonej żywotności

0 74
Tyco Gas & Flame Detection ogłasza z satysfakcją, że przenośny detektor gazu PS200 dostępny jest obecnie z nową opcją czujnika z kulką katalityczną zapewniającą przedłużoną do 80 godzin żywotność baterii w trybie dyfuzji oraz 20 godzin w trybie pompowania.

Instrument ten, zarówno lekki jak też wytrzymały, nadaje się idealnie do ochrony przy pracach w wysokich temperaturach i stosowania w ograniczonych przestrzeniach. Detektor PS200 monitoruje i wyświetla jednocześnie zawartości do 4 niebezpiecznych gazów, wykrywając wszelkie możliwe kombinacje metanu, tlenu, tlenku węgla, siarkowodoru, a także szeroką gamę gazów palnych.

Interfejs operatora i kalibracja realizowane są intuicyjnie oraz w łatwy sposób dzięki prostemu przełączaniu funkcji indywidualnymi przyciskami. Podczas normalnej pracy wyświetlany jest stan naładowania baterii oraz wartości stężeń gazów w czasie rzeczywistym, natomiast w razie wystąpienia stanu niebezpiecznego użytkownicy ostrzegani są za pomocą trzech funkcji alarmowych: wibracja, błyskające czerwone lampki LED oraz sygnał dźwiękowy. Aby zapewnić najwyższy poziom osobistego bezpieczeństwa, detektor PS200 wyposażony jest także opcjonal...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy