Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

22 marca 2017

Dodatkowe terminy bezpłatnych warsztatów EMT TOUR

0 89
Trwająca rewolucja przemysłowa 4.0 oznacza ciągły wzrost potrzeb szkoleniowych. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest cykl bezpłatnych warsztatów technicznych EMT TOUR, organizowanych przez Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems w Gliwicach.

Zastosowanie nowoczesnych technologii i automatyzacji jest obecnie niezbędne na każdym etapie produkcji. Symbioza maszyn i ludzi to jednak proces długotrwały i skomplikowany, stąd jego kluczowym elementem jest dzielenie się wiedzą. Udział przedstawicieli przemysłu w bezpłatnych wykładach i spotkaniach branżowych EMT TOUR to możliwość nabycia nowej wiedzy i inspiracje w zakresie efektywnego wykorzystania już posiadanych zasobów . W ten sposób firma EMT-Systems wpisuje się w misję dynamicznego rozwoju kompetencji technicznych pracowników większości fabryk w naszym kraju.

Do tej pory odbyło się osiem edycji gliwickich warsztatów, w których wzięło udział ponad 1000 osób. Każdy cykl to odrębny temat, precyzyjne dostosowany do potrzeb zaproszonych gości.

W styczniu ruszyła nowa odsłona EMT TOUR, której tematem przewodnim jest „Diagnostyka i eksploatacja napędów hydraulicznych”, obejmująca następujące zagadnienia:

  • Diagnostyka pomp hydraulicznych
  • Praktyczne aspekty budowy i eksploatacja napędów hydraulicznych
  • Diagnostyka układów hydraulicznych. Prawidłowe prowadzenie pomiarów i analiza danych
  • Urządzenia i systemy monitorowania stanu zaniecz...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy