Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

5 maja 2020

ELGi Compressors zwiększa swoją obecność w Europie

0 225
Europejski Zarząd ELGI Compressors, rozszerza struktury sprzedaży i usług oraz poszerza portfolio produktów kształtując europejski przemysł sprężonego powietrza.

ELGi Compressors Europe, spółka należąca do ELGi Equipments Limited, jednego z wiodących światowych producentów sprężarek powietrza, posiadającego ponad 2 miliony instalacji w ponad 120 krajach, wzmacnia swoją obecność w całej Europie. Po inauguracji nowej europejskiej siedziby w Belgii firma ELGi Compressors dokonała znacznych inwestycji w powiększenie swojego zespołu kierowniczego, rozszerzenie organizacji sprzedaży i usług oraz portfolio produktów, skonsolidowała zasięg swoich kanałów sprzedaży w całym regionie.

- W ELGi naszą wizją operacyjną i produktową jest „BYCIE CIĄGLE LEPSZYM”. Dziś przekuwamy tę filozofię w czyn, wprowadzając zorientowane na klienta, nowoczesne rozwiązania w zakresie sprężonego powietrza, inwestując w budowanie doświadczonych ogólnoeuropejskich struktur sprzedaży, które będą odgrywać kluczową rolę w zwiększaniu zaangażowania w naszą bazę klientów. Ponadto intensywnie rozszerzamy zasięg naszego kanału sprzedaży, koncentrując się na budowaniu silnych relacji partnerskich w całym regionie - powiedział Chris Ringlstetter, prezes ELGi Europe.

Rozwijając s...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy